Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek vele össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztam egy pasival, de nem volt köztünk se csók, se semmi, csak kemény szex, persze titokban. Arra lettem figyelmes, hogy egyre többet dicséri a testem, valamint a teljesítményem, hozzá ér az arcomhoz, rajtam felejti a szemét. Nagyon menő gazdag, sportos pasiról van szó. Mások előtt rám se néz, nem köszönünk egymásnak. Lehet, hogy én kezdek bele szeretni. Valahogy komolyra fordulhat a dolog? 18l

2015. jún. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de amit leírtál, abból nekem nagyon (!) az jött le, hogy te csak a szex miatt kellesz neki. :(
2015. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad a csávót, csak ki akar használni!
2015. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Veres-Kovács Fanni válasza:
100%
Csak ki akar használni! Csak azért csinál úgy mintha szeretne hogy Szexelhessen veled. biztos közben szexel más csajokkal is!!
2015. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki
2015. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Gratulálok, lányom te egy kur.a vagy!
2015. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!