Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, nagyon jó barátok lettünk, sokszor szoktunk beszélni, találkozni is amikor van rá idő. Mindig jól érezzük magunkat, nagyon szeretek vele lenni, aminek az oka az, hogy mostanság valahogy elkezdtem többet érezni iránta, mint barátság. Kérdeztem már tőle, hogy mi a véleménye a kapcsolatunkról, meg akartam tudni, hogy lehet-e belőle több az ő részéről, de természetesen nem írta, hogy "persze lehet", azt mondta, hogy nem akarná tönkretenni a barátságot, és hogy nehéz lenne barátból szerelemre "áttérni / átkapcsolni". Félek teljesen őszintén elmondani neki, hogy én többet akarok. Tudja úgy nagyjából, hogy bejön nekem, de teljesen komolyan sose mondtam így el neki, hogy akkor most többet akarok, mert félek egyrészt a visszautasítástól, másrészt hogy utána már nem olyan lenne a kapcsolatunk. Hogyha például más pasiról beszél, az engem nagyon zavar, féltékeny is vagyok / lennék, ha tudom, hogy valakivel történt valami, vagy pl alakulna közte és egy másik srác között valami.

Véleményetekre / tanácsaitokra lennék kíváncsi.

Aki bővebben tud erről beszélni, vagy esetleg egy cipőbe utazik velem, nyugodtan írja le mi a véleménye erről.

Nagyon sokat segítene.

(mindketten 18 felett vagyunk)



2015. jún. 19. 12:03
 1/3 anonim válasza:

Ha a lány azt mondta hogy nem lehetne köztetek több, akkor ne is erőltesd. Nekem már ment így tönkre 2 nagyon jó barátságom is. Elmondtam a lányoknak, hogy én többet érzek irántuk mint barátság. Ezek után már barátság se volt, nem is beszéltünk, már egymás mellett se akartunk elmenni az utcán... Szoval én ezt nagyon megjártam, de volt egy alkalom amikor érezte, hogy a lány is többet érez mint barátság. Rá is kérdeztem a kapvsolatunkra. Ez kb 2 hónapja volt. Azóta együtt vagyunk :) szóval tényleg csak akkor kérdezz rá "komolyan" ha biztos vagy benn, hogy ő is többet érez!


16/f

2015. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én 18 éves lány vagyok, számomra teljesen ismerős ez a dolog.

2011-ben megismerkedtem egy fiúval, legjobb barátom lett: rengeteget beszéltünk, de akkor még mindketten gyerekek voltunk (ő 17, én 14). Egyre jobb barátok lettünk, 2013 elején pedig bevallotta, hogy többet érez. Én már korábban gondoltam erre, hogy mi van, ha többet érzek (majd egyszer), de nem gondoltam rá sokat, ezért nem érdekelt. Na 2013-tól megváltozott minden, tényleg átalakult a barátságunk. Találkoztunk továbbra is sokat, de bennünk volt az, hogy most mi lesz.

Azév nyarán rengeteget veszekedtünk, nem akart összejönni velem, félt, hogy elveszti a szabadságát (pedig ugye ő kezdeményezett).

2013 szeptemberében összejöttünk, azóta is nagyon szeretem.:)

Volt, hogy szétváltunk kicsit, de addig tartott..

Szóval én úgy gondolom, hogy persze, féltettem én is a barátságot, mai napig van olyan kapcsolatom, amit féltek, sose mernék többet érezni iránta, mert nem akarnám elveszíteni. Ez szerintem azon is múlik, hogy milyen hosszú a kapcsolat, mennyire vagytok pótolhatók a másik számára.

Én úgy gondolom, mindenképp mondd el neki, amit érzel. Lehet, megijed egy kicsit, de nem jobb lesz tudni, amit érez, mint rágódni azon, hogy mi lesz, ha... mi lenne, ha... mi lett volna, ha...?!

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, remélem tudtam picit segíteni.

Légy bátor, ha valóban fontos vagy neki, emiatt nem fogod elveszíteni a barátságát.😊

2015. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem :)

Én már úgymond közöltem, csak kb azt hiszi, hogy nem mondom komolyan. Mert nem is teljesen konkrétan egyértelműen írtam le azt, hogy én most többet érzek, sőtt, a többet érzek "mondatot" le se írtam neki soha, mert félek, hogy meg fog változni minden.

Várom a további sztorikat / véleményeket / tanácsokat! :)

2015. jún. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!