Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok, és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, és egy nálam 4 évvel idősebb fiú tetszik. Szerintetek ilyen korban sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Aki ilyen helyzetben van, legyen szíves elmondani a tapasztalatait!
2015. jún. 19. 12:32
 1/8 Neytiri088 válasza:
46%
Ha elég komoly vagy hozzá, és nem tekint kislánynak, akkor menni fog. Én is így vagyok, de csak két év van köztünk.. Sok sikert!! 14/L ;)
2015. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
egyetértek az elsővel..ha elég érettnek érzed magad a sráchoz és nem kezel gyerekesen akkor nincs baj :)
2015. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem annyira nem sok, de neki már valószínűleg magasabb igényei vannak, szóval csak óvatosan! ;)
2015. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az szép hogy ha komolynak érzed magad hozzá..

De mi van azzal hogy vajon mit akar tőled egy 4 évvel idősebb fiú??

2015. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez csakis attól függ, mennyire érzed magad érettnek hozzá. Valamint ha ő sem tekint kislánynak ugyebár:). És igen, az is igaz, hogy egy ilyen korban lévő fiúnak vannak bizonyos "szükségletei". Szóval ne akard az elején egyből odaadni magad neki csak azért mert szereted és ő próbálkozik. De ha nagyon nem tud várni akkor inkább hagyd, nem éri meg. So be careful!:)
2015. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy a fiúnak tetszenek e a fiatalabb lányok.Nem feltétlen sok.
2015. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 19. 23:39
 8/8 Bea~ válasza:
Nekem is ennyi idősen volt egy 18éves barátom (ő volt az első fiúm minden téren) apu nem is örült neki.Várd meg,hogy kiderüljön,tényleg komolyan akar-e veled foglalkozni vagy csak szűzlányt akar!Ha szerelem alapul a kapcsolat akkor nem vészes a korkülönbség.
2015. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!