Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez? Mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Mit csináljak ha találkozunk?

Figyelt kérdés

Tavaly a sulis táborban,pingpongoztunk az osztálytársaimmal aztán oda jött az egyik 8.-os srác(most volt 9.-es)és hát beszélgettünk meg minden,hülyéskedtünk,megadta a telefonszámát.Aztán este amikor "takarodó volt" mindenki bement a szobájába,sátrában ő még kint volt és írt nekem.

Kérdeztem,hogy miért van kint azt írta,hogy a pulcsiját keresi én meg kimentem,hogy segítsek neki.Kerestük de sehol sem találtuk aztán még beszélgettünk az egyik barátnőm is ki jött hozzánk.Később ilyen hajnali 1-körül kijött a srác barátja (elköszönt tőlünk meg megölelt minket) az után a srác adott egy puszit a homlokomra,és azt mondta,hogy nagyon aranyos vagyok majd bement a sátrába,mi is a barátnőmmel bementünk a szobánkba.Másnap volt a tábor utolsó napja megölelt minket aztán elment (mert előbb vitték haza).Miután elment sokat SMS-eztünk. Egész nyáron beszélgettünk. És most lesz megint tábor és megy ő is meg én is,és nem tudom hogyan viselkedjek majd vele. Mit csináljak,mit jelenthetett akkor a viselkedése?



2015. jún. 19. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszettél neki. Ha meg azótta is tartjátok a kapcsolatot, akkor ne gondolkozz. Találkoztok, beszélgettek, aztán majd csak történik aminek történnie kell. Ne tervezz, meg ne kombinálj, úgy nem csalódhatsz, de ha jól alakul a dolog akkor pedig boldog leszel.
2015. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon nem lehet előre tervezni szerintem. Vagy ha te akarod kezedbe venni a helyzetet akkor nyilván kell csak gondolom egy 8.-os lány nem akar annyira pasizni :D

Szóval ha elhív valahova és van kedved akkor menj stb...

2015. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!