Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz szerelem történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelem történetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kíváncsi vagyok hogy vannak-e nektek igaz szerelmes történeteitek pl. első barátból férj és hasonlók:D

2015. júl. 1. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nein, keine.
2015. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nicht
2015. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
igen általánosban ismertem meg első látásra tudtam hogy ő az igazi, 8. óta együtt vagyunk kiderült hogy ő is épp így érez ahogy én, azóta már 16 év telt el és boldogan élünk 2 gyerekkel még mindíg ugyan úgy szeretem amikor először megláttam. Ja de mégse mert nincs csajom na pasztmek
2015. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ennél azért többre számítottam...:D
2015. júl. 1. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes (vagy lehet nem, haha) szerelmi történet az enyém, de leírom. :D

Szóval, a legjobb barátnőm meghívott hozzájuk falunapra, ami eléggé nagy "rendezvénynek" számít a környéken, így persze azonnal igent mondtam, és elmentem. Röviden összefoglalva, rohadt jó volt. Tényleg. De térjünk a lényegre.

A barátnőmnek van egy nála (és nálam) 2 évvel idősebb bátyja, aki az a tipikus okos, mégis menő srác. A helyzet az, hogy őt is korábban ismertem, de mivel más suliba járt, nem találkoztunk, beszélgettünk, vagy ilyesmi. Mindig is tetszett külsőleg, jó fejnek tartottam, ezt mégsem mertem bevallani a barátnőmnek, mert azért mégis a bátyja, és ... aki volt már ilyen helyzetben, az átérzi.

Csomót beszélgettünk, ugratott, poénkodott (alapból ilyen a fiú), együtt mentünk el sétálni, a délutánt együtt töltöttük. Mindig megnevettetett, és igyekeztem arra, hogy valamennyire én is őt. Érdekesnek találom ezt az egészet abból a szempontból, hogy hozzám még soha nem volt ilyen. Érthető, hiszen amint említettem, azelőtt alig találkoztunk. Hm, vagy az is lehet, hogy akkor túl kicsinek tartott, és nem hogy barátként nem nézett rám, hanem ... Érti ezt mindenki. :D

Furcsa volt, hogy egész álló nap mellettem ült, szemeztünk, csomót kérdezősködött, a vállamra hajtotta a fejét, egyszer meg is fogta a kezem. Először azt hittem, hogy ezt poénból csinálja, de soha nem ismertem őt annak, aki játszana a lányok szívével, csupán hódítani akarná őket. Ez be is bizonyosodott. Ráadásul a barátnőm vigyorogva magához hívott, és annyit közölt, hogy bejövök neki. Erre mondtam, hogy tuti nem, majd rávágta, hogy ne izguljak, a tesója nem az, aki átverne, pont engem.

Koncert közben a srác átölelte a derekam, közelebb húzott magához. Az illata rajtam maradt. Belebizsergett a bőröm az érintésébe, és olyan érzés támadt bennem, mint még soha senki iránt. Ne leszek könnyen szerelmes, az említett fiúba sem estem bele ezelőtt. Az más, hogy helyesnek tartottam.

Egyszer csak maga után húzott, és megkért, hogy menjek vele sétálni. El is mentem, még jó hogy ... Az igaz, hogy nem történt azon az estén csók, de .. szeretem. <3

15/L

2015. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisparker válasza:
Volt már nektek olyan, hogy megláttatok valakit és azonnal tudtátok,hogy dolgotok van egymással? Annyira szép volt, magas,vékony,természetes,gyönyörű..persze nem mertem odamenni hozzá, úgy gondoltam túl gyönyörű hozzám,de szerencsére ő jött oda,de mint kiderült, csak épp a táskája mellett álldogáltam, viszont azonnal szóba elegyedtünk, és aznap már nem mozdultunk egymás mellől,5órát beszélgettünk sokat nevettünk és szerintem ott mindketten beleszerettünk a másikba...a következő héten egész nap a telefonon lógtunk, és alig vártuk az első randit,azonnal a legjobb barátok lettünk, mindent elmondtunk a másiknak, és én éreztem, hogy soha nem volt ennyire bátor, ennyire nyitott nő az életemben.. A randin aztán robbant a bomba, mert elkezdte, hogy ő most bajban van, mert nem akar komoly kapcsolatot, sem szerelmet(jó oka volt rá amúgy), de engem nem lehetett már leállítani, és ahogy ültünk egy padon odahajoltam hozzá, és először csak a nyakát megcsókoltam lágyan, majd ő is visszacsókolt de ő már a számat.. És onnan mi órákig nem mozdultunk nem beszéltünk csak csókoltuk egymást mindenhol ahol értük... Hajnalban hazavittem, de azt mondta menjünk hozzám,nem akar elbúcsúzni tőlem, én mondtam neki, hogy többet nem kell elbúcsúznia mert ő már mindíg velem marad...
febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!