Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, idén kezdtem a középiskolát, és nyolcadikba elmentem egy nyílt napra, ahol 3 idén érettségiző srác vezetett minket körbe, és meséltek a suliról. ezelőtt sosem hittem abban h van szerelem első látásra.. de az egyik fiúba rögtön teljesen belezúgtam. utána rengeteget gondoltam rá, de a nevét nem tudtam, ezért nem beszéltünk, majd rá 2 hónapra összefutottunk a villamoson, odajött hozzám, és este bejelölt facebookon, sokat beszélgettünk, de volt egy 3 éves kapcsolata, ezért esélyem sem volt. aztán szakítottak, elkérte a számom, máshogy írt, de másnap újra összejöttek. utána már nem igazán beszéltünk, csak felköszöntött a szülinapomon, és most véglegesen szakítottak, és nem tudom h írjak-e neki, mert másfél éve nem változott az amit érzek iránta.
2015. júl. 4. 18:45
 1/7 anonim válasza:
89%
7 milliomodik kérdés :) Ünnepeljük meg :)
2015. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
*tapstapstapstapstapstapstaps*
2015. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha kanos lesz majd rádír,nyugi.
2015. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
yay történelmet írunk
2015. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%

És lehet ünnepelni e kérdés 2. válaszolójának jövőbelátását is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__6972054-..

2015. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megtisztelő
2015. júl. 16. 20:08
 7/7 anonim válasza:
0%
Figyi ...ne is figyelj az ilyen tuskókra akik unatkoznak és nincs szociális életük és itt élik ki minden ellenszenvüket ...a kérdésre vissza térve ...szóval ha úgy érzed sztem írj rá...de azt végig kell gondolnod hogy előtte csak egy "pótlék "voltál ...mert ha nem az lettél volna akkor ott maradt volna melletted ...de sztem vágj bele ...irj rá ...az élet túl rövid h ennyit gondolkozzunk mindenen
2015. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!