Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem is meg nem is? Segitseg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem is meg nem is? Segitseg?

Figyelt kérdés
8 hónapos kapcsolat, 2 hete azt érzem, hogy nem szeretem /majdnem szakítás, nem tudtunk szakítani, csak sírtunk, hogy maradj.../ szóval azt érzem, hogy már nem vagyok szerelmes. De jó vele, jó ölelni, csókolni, a szexet is kívánom vele. Mit tegyek?

2015. júl. 6. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet most ilyen ponton van a szerelmetek. Érddel hogy mwgint beleszeress, csináljatok romantikus dolgokat. Nekem legalábbis bejött
2015. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 6. 10:47
 3/15 A kérdező kommentje:
Kaphatnék még pár választ?
2015. júl. 6. 13:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szereted... minden kapcsolatban vannak ilyen kis hullamvolgyek. Peldanak felhozom az unokatesomat, akinek olyan kapcsolata volt, hogy szakitott a pasijaval, mert ugy erezte, nem szereti. Majd egy honap mulva rajott, hogy a srac az elete ertelme. Es most a lagzira keszulunk.

En drukkolok neked, ne csuggedj. Tolts vele tobb idot. Hajra.

2015. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Gratulálok Nekik is, sok boldogságot!

Hátha bejönne a tanácsod... :)

2015. júl. 7. 07:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Valaki még esetleg?
2015. júl. 8. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyen hullámvölgyek, van egy barátnőm... hát tudnék mesélni :) ahogy előttem leírták már: romantikus dolgok (nem tudom hol laksz/laktok, de egy kis séta a naplementében, piknik, kisebb kirándulás, összebújós filmezés tuti segít)

Szeretitek egymást ;)

2015. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha már nem érzel iránta gondolatokat, akkor beleuntál.


1. Frissítsétek fel a gondolatokat

A: új dolgok kipróbálása

B: idézzétek fel régen miért gondolkodtatok egymásba


2. Hagyd ott, a gondolatok jönnek-mennek, igazi gondolat nemlétezik.

2015. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3.-nak köszönöm. A barátnőddel is voltak nagyobb, komolyabb hullámvölgyek?

Igazából én tök hülye vagyok, mert azt érzem, hogy nem szeretem közben meg várom, h jöjjön, h menjünk kirándulni, hogy vele filmezzek, és ne egyedül. És nagyon szeretek hozzábújni. De hova ez az érzés....


4.-nek.: Otthagyni? Hát ööö nem.

2015. júl. 16. 10:09
 10/15 anonim ***** válasza:
ha semmiképp nem akarod otthagyni, akkor vagy tényleg szereted, és hülyeség volt a kérdés, vagy túl nyuszi vagy elengedni, változtatni.
2015. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!