Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? Nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Nem értem a srác viselkedését.

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác az osztályban, aki elég fura,máshogy viselkedik velem mint a többi. Amikor ránézek akkor észreveszem hogy ő is engem néz. Mivel az egyik barátnőm az ő helye előtt ül, általában ráülök a padra és úgy beszélgetek vele. És hogyha odajön általában próbál "elzavarni" és mindig ezt kérdezi: "Miért kell ideülni?". lehet hogy rosszul látom, de olyan, amikor velem beszél, mintha elpirulna. Igazándiból nem akarok tőle semmit, csak kíváncsi vagyok hogy mit is érez, hogy tisztában legyek a helyzettel.

Mind a ketten 16 évesek vagyunk.



2015. júl. 6. 17:02
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd meg, h miért zavarja ha odaülsz, mi baja veled..
2015. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A fiúk csak annak szólnak be, akit bírnak..szóval figyelj
2015. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, és azt mondta, hogy hülye kérdésre hülye választ fog adni...
2015. júl. 6. 17:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint csak azt kérdeztem meg hogy mi baja velem, mást nem. Amúgy pedig a legjobb barátnőm totál beleesett és én nem mondtam rá semmit, úgy csinálok mintha annyira összeillenének, közben pedig kissé idegesít. Néhány napja pedig bevallotta, a srác pedig nem reagált rá semmit
2015. júl. 6. 18:13
 5/5 anonim válasza:
Ha nem találta értelmesnek a kérdésed h mi baja veled, akk nyilván nincs baja veled, bnőd meg nem érdekli őt ezek szerint.. Szerintem te érdekes ;)
2015. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!