Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy rocker fiuba, de én nem vagyok rocker, lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy egy évvel idősebb rocker srácba,de én nem vagyok rocker, mit tegyek?

2015. júl. 6. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet az általánosban?
2015. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem. :D ez nem így megy. ha bejössz neki, nem fogja érdekelni különösebben, hogy rocker vagy-e.

legalábbis én, rockerként ezzel így vagyok

15/L

2015. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. júl. 6. 20:58
 4/10 Gyémántlány ***** válasza:

Persze. Nem hiszem, hogy pont az fog neki számítani, hogy milyen ruhákat hordasz, meg milyen zenéket hallgatsz. Nem számít.

Ha el tud veled beszélgetni, ha megbízhat benned, ha el tudtok együtt szórakozni, akkor az ilyen dolgok (rockerség vagy nem rockerség) egyszerűen nem számítanak :)

2015. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ha jártok, esetleg szívatni fog kicsit, amiért olyan zenét hallgatsz, ami neki nem jön be, de ez sokszor aranyos tud lenni. :)
2015. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán!
2015. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Semmiképpen sem! Főleg ha ilyen miszter bukta, wellhello és ilyen szarokat szeret. Pontozzatok le de nekem leginkább ez számít egy lányban.
2015. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

legyél rocker :D na jó nem .

persze hogy lehet belőle kapcsolat . hogy bejössz neki azt nem az fogja eldönteni hogy van fekete bőrdzsekid vagy nincs . jó talán néha elejt pár megjegyzést a zenei ízléseddel kapcsolatban de csak poénból :)

17l ( rocker )

2015. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 18. 14:12
 10/10 anonim válasza:
Lehet, csak nem komoly.Szerintem.
2015. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!