Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja? Tetszem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Tetszem neki vagy mi?

Figyelt kérdés
Egy fiú ,, véletlenül" bejelölt Facebookon,ahogy visszaigazoltam neki, már egyből rám is írt, már találkoztunk is, ott is elég visszahúzódó volt, egyszavakban beszélt,sokszor kerülte a tekintetem. Viszont 6 hónapja szinte minden egyes nap rám ír, ugyanazokkal a kérdésekkel jön fel. Ezzel semmi bajom nincs, mert tök jól esik, hogy naponta érdeklődik irántam, viszont amikor írok nek

2015. júl. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Várom a folytatást...
2015. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi bebolondult a teló, itt folytatom xd amikor írok neki, akár mesélek, szinte egy regényt neki, akkor egyszavakban válaszol, alig beszél, ír vmit... akkor minek ír rám, ha jóformán nem beszélünk???
2015. júl. 6. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem társasági személy. Nehezen nyílik meg az emberek előtt, de attól még ő is érez. Tetszel neki és próbálkozik. Légy rá tekintettel, és segít neki nyitottá válni.


Vagy hagyhatod is a francba. :D

2015. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán csak nem egy szófosó a gyerek, inkább szűkszavú mint én... ettől még érdekelheted és nem azt jelenti hogy nemszeret veled beszélni
2015. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a szavak embere. Nem kell eröltetni, ne faggasd, az rosszabb!
2015. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer céloztam erre neki azzal, hogy untatom, vagy miért ír ilyen keveset, erre ő visszakérdezett,hhogy szerintem, ha én untatnám, akkor rám írna naponta? :D
2015. júl. 6. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán ilyen a természete, szűkszavú. Én is olyan vagyok általában, habár a lánnyal akivel jóban vagyok 5x olyan bőbeszédűen beszélek, mint a többiekkel :))
2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!