Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki adjon tanácsot, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot, mit tudnék én tenni?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, a 2014-15 ös tanévben jött hozzánk.

Nagyon jóképű, csinos, mármint úgy öltözködik mint egy jól menő fiatal üzletember, vagy nem is tudom hogy írjam ezt le, de egyáltalán nem gaz a stílusa, mindenkinek bejön, tényleg nagyon kevés lány van, aki azt mondja, hogy neki nem tetszik, gyönyörű a mosolya, illedelmes, borostás, kellően izmos, csodás virító zöld szemei vannak, szép férfias az állkapcsa, pénzes, humoros. Mindenki vele akar barátkozni.

Mindenki felé nyit, viszont igazából nagyon zárkózott. Annyit tudunk róla, hogy a szülei valami nagyon nagy ászok, és hogy valami kis brit faluból jott ide a nagyszüleihez azt hiszem. Nem is nagyon beszéli jól a magyart, és ettől meg cukibb lesz.

Az egy év alatt minimum 10 lány-kislány próbálkozott nála, és mindegyiknek illedelmesen nemet mondott.

Volt egy hetes osztálykirándulás és ott eléggé berúgott, és csúnya mód kérdezgettem őt magánügyekről. Elmondta, hogy meghalt a a barátnője egy autóbalesetben, és ő élte csak túl, 2en meghaltak.

Ez annyira lesokkolt, most hogy tudom ezt, mégjobban beleszerettem. Láttam, hogy mi van a lelke mélyén és ez annyira megérintett.

Van akinek már halt meg szerelme? Ezen valaha túl teszi majd magát és lehet ujra szerelmes?

Én tényleg nagyon szeretem őt, de nyilván nem akarok erőszakos lenni. De úgy szeretnék rajta segíteni.

19lany



2015. júl. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá. Elvégre nem te vagy az egyetlen. :P
2015. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy... Hát amit te érzel az adott helyzetben azt száz százalékosan meg tudom érteni. Szerintem barát ként közelíts hozzá először, és meglátod mire áll készen esetleg.
2015. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, hogy kérdezgetted és, hogy nagyon sajnálod (ha esetleg nem emlékezne). És ebből próbáld megismerni. Kérdezgesd először a lányról meg a régi életéről. DE!!! Folyton kérdezd meg, hogy nem baj-e, hogy kérdezősködsz vagy valami ilyesmi, mert mégis rémes emlékeket hozol esetleg elő. :(
2015. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amióta hazajöttünk, nem beszéltünk.

Félek ráírni, mert az olyan nyomulós ha a lány ír a fiúra:(

2015. júl. 10. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is rossz? hogy minden lány csak a külseje miatt akarja? hiszen nem is tudják milyen ő valójában. Legyél te az akire tud támaszkodni, próbálj lassan de biztosan nyitni felé. Esetleg felajánlhatod, hogy segítesz neki a magyar nyelvet tökéletesíteni. :)16/l
2015. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

MIÉRT MINDEN LÁNY A PÉNZRE MEG A ''MENÖ'' PASIKRA UTAZIK???

MEGDUG AZT OTTHAGY

2015. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez a lényeg, lehet hogy a külső megfog, de a lélek megtart.

Ha csak helyes lenne, akkor nem érdekelne, de olyan értékei vannak, amik ritkák a mai világban.

Engem nagyon zavar amikor egy srác ezt mondja, ti is ugyanúgy elvárjátok hogy egy lány szép legyen, hiszen ha nem tetszik kívülről lehet akármilyen aranyos, nem kell.

Ha van egy 120 kilós lány gyönyörű lélekkel és belső értékekkel, nem fog kelleni, mert fúj kövér.

És ez az undorító,a fiúk a lányokat tartják felszínesnek, amiben nyilván van igazság, de nekem ne magyarázd be, hogy a fiúk nem felszínesek!

2015. júl. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!