Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a kulso?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kulso?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit kedvelek.

Nem a legszebb pasi a vilagon de en magyon jol elvagyok vele es engem mindig meg tud nevettetni kedves velem es o is kedvel. Mar csak azt nem tudom hog erdemes e komolyabbra forditani a dolgot es randitzatni vele vagy a kulso annyira nagy szerepet jatszik ebben hogy ciki lenne.



2015. júl. 10. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az érzelgős, érzékeny ,nyámnyila töketlen fúknál nem fontos a külső, a menőbb, komolyabb fiúknál, fontos a külső IS!
2015. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ez igy forsitva is igaz?

en nem tudom hogy magamat dogosnek mondjam de nagyon sok ember szerint nem vagyok csunya

a fiu aki bejon sem annyira de azert nem gyonyoru szep

szamit ez egyaltalan kozszenleletben?

2015. júl. 11. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb a belső és egy hosszú igazán boldog kapcsolatnak az a feltétele, nem az hogy hű de jól nézetek ki...Amúgy meg ha igazán szereted és sokat nézed megszépül;)
2015. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi. Te most azon gondolkozol, hogy ciki-e járni vele, ha nem egy címlapfiú? Gratulálok, ez aztán a nagy szerelem. Ha egy párnként mentek az utcán 3 féle dolgot gondolhatnak rólatok:

A szeretem-lenézni-az-embereket tipusú személyek akkor is ócsárolni fognak, ha mindketten címlapra valók vagytok külsőben.

Vannak, akik qrwára lesz*rják hogy kik vagytok és hogy néztek ki. Ez az emberiség kb 85%-a)

És vannak akik görcsöt kapnak és azt kezdik ecsetelni a melletük álló személynek, hogy de jó nekik, együtt vannak.

2015. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy szinten vagytok kb. Tehát nyomassátok!
2015. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a belső az mindennel szebb :)

#1 ha egy menogyerek kifog egy agyon smikelt csajt es a belsot nem nezi lehet szep de kozben egy sik hulye ember (akinek nem inge ne vegye magara)

aki meg az erzekenyebb reszhez tartozik az meg persze hogy a belso erdekli leginkabb mert ott van az igazi szepseg


am kerdezo hivd el randira:D ha normalis akkor a szemelyiseged jobban fogja erdekelni;)

2015. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, vagyis érzel iránta valamit akkor nem számít...
2015. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor minden külső hibája elhalványul.:)
2015. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!