Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes ügyek egy idősebb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes ügyek egy idősebb, házas férfival?

Figyelt kérdés

Először is le kell szögeznem hogy a "kiszemeltem" házas.

És a szüleim elváltak a születésem előtt,így nem ismerem az édesapámat.

Az egész azzal kezdődött,hogy 1,5 éve valami furcsa dolgot kezdtem el érezni a tanárom iránt,ami leginkább abban nyilvánult meg,hogy egy kirándulás alkalmával azt vettem észre hogy állandóan a nyomában loholtam mint egy kiskutya.

Ezt követte 5 hónap múlva az,hogy hirtelen le lettem náluk tiltva facebookon,amire nagyon rosszul reagáltam,mindegy is. Nagyon sokáig el lett velem hitetve,hogy szerelmes vagyok,aztán jött egy isteni szikra,hogy nem vagyok szerelmes,csak egy apára vágytam. El is mondtam annak a bizonyos tanárnak hogy apára vágyok,de ő sajnos ezeket nem tudta volna nekem megadni ezeket a dolgokat. Kicsit le is nyugodtak a kedélyek egészen márciusig. Ugyanis akkor azon kaptam magam hogy nagyon durva dolgokról fantáziálok azzal az emberrel kapcsolatban. Rá kellett döbbennem hogy most komolyan szerelmes vagyok,de erre is az volt a reakció,hogy a túlságos szeretetet már szerelemnek hiszem.

Nehezen viseltem el hogy vissza lettem utasítva,de időközben összejöttem egy nálam 6 évvel idősebb fiúval,így egy kicsit lenyugodtam a szexuális vágyaimmal. Ám nagyjából egy hónapja elkezdtem azzal álmodni éjszakánként hogy azzal a tanárral csókolózok,teljesen összezuhantam hogy már megint itt tartok. Ezzel nem is lenne baj,mert egy idő után lehet hogy elmúlna ez a fellángolás,de pont jövő hétfőtől kezdődően együtt leszek két hétig egy táborban azzal a tanárral,és nagyon félek hogy esetleg nem tudnék uralkodni a vágyaimon és esetleg olyat tennék amivel örökre eltaszítanám őt magamtól. Szeretem,de házas, és 28 év korkülönbséggel semmi esélyem nem lenne nála,ha még esetleg hajlandó lenne egyszer megengedni hogy csak egy puszit adjak neki,akkor is tudom hogy bár nagyon jó lenne vele lenni,nem menne

Hiába szeretném bizonyítani neki hogy tényleg szerelmes vagyok,nem engedné hogy bebizonyítsam,pedig akkor egyszerűbb lenne mindkettőnknek

Szerintetek mit tudok ezzel a dologgal tenni?

légyszíves kíméljetek a komolytalan válaszoktól

15L



2015. júl. 14. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszihológushoz.ő majd rendet tesz a fejedben.
2015. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Elsővel értek egyet én is. Komolyan pszichológushoz kéne menned.mebben semmi irónia nincs.
2015. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a tanár iránti kamaszkori rajongások igen gyakoriak, az a hátulütője, hogy ha ez nyilvánosságra kerül, akkor a tanárt kérdőre vonják, sőt még az is lehet, hogy elbocsájtják, függetlenül attól, hogy mennyire van vagy nincs belekeveredve az ügybe. Szóval, ha rosszat akarsz neki, meg a családjának, akkor jó nyomon jársz.
2015. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Pszichológus. Komoly?

" nagyon félek hogy esetleg nem tudnék uralkodni a vágyaimon és esetleg olyat tennék amivel örökre eltaszítanám őt magamtól."

Mit tennél? Rámásznál? Akkor büszke lehetnél magadra a 15 éveddel...

2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a tábor előtt már hiába mennék pszichológushoz,ilyen gyorsan nem tudnék meggyógyulni,és kedves utolsó,bár még fiatal vagyok,már nem vagyok szűz
2015. júl. 14. 23:57
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Akkor gratulálok, ha már nem vagy szűz....de ez hogy is jön ide?
2015. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha rámásznék nem biztos hogy csak egy csók csattanna el
2015. júl. 16. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert biztos nem utasítana vissza, mert minden álma, hogy egy kislánnyal szexeljen, aki nem bír a vérével.

Ne égesd mégjobban le magad....

2015. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem égetem magam,de nem feltétlenül a szexre gondoltam,és amúgy meg ki tudja hogy mit "érez" irántam
2015. júl. 17. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, mi volt a táborban?

Tart még a fellángolásod?

2015. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!