Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hülyit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 16 évvel idősebb nálam, én vagyok 14 ő pedig 30.

Azt mondja szeret, imád, csókoljam, becézgett, még minden. Azt mondta várjunk még a komolyabb kapcsolatra egy évet, de ugyan úgy, csókoljam, becézget meg minden. Csak nem tudom hogy komolyan gondolja-e!?


2015. júl. 16. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Kétszer annyi idős, mint te.

Még szép, hogy hülyít.

A saját korosztályából nem bír nőt felszedni, ezért inkább a gyerekeknél próbálkozik.


Jó ég...Ne hagyd magad! Az egy pedofil állat.

2015. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez az ember beteges. Igaza van az elsőnek. Ne add magad.
2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Olyan szinten komolyan gondolja, hogy tényleg kellesz neki.

De nem azért, mert van benned valami plusz ami másban nincs.

Hanem egyszerűen azért, mert bocs hogy így fogalmazok, de friss és ropogós vagy, valamint szerinted ezzel a dumával elérne valamit a saját korosztályában? Nem, ugyanis azok a nők már a valós értékét nézik a férfinek: Megbízhatóság, munka, törődés. Valószínűleg hiányzik neki valamelyik, vagy valószínűleg mindegyik. Ez kell neked?


Ha a te helyedben lennék adnék 3000 forintot meg egy sört egy kigyúrt kopasz állatnak hogy egy kiadós verés mellet fenyegesse meg, maradjon tőled távol.


(kigyúrt kopasz állat hiányában apuci is megteszi egy igényesen csiszolt fadarabbal, ő még pénzt se kér, elég ha elmondod a faszi korát. Persze a sör neki is jár.)

2015. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 20. 21:08
 5/6 A kérdező kommentje:
De szeretem.s ő is azt mondja, hogy bármit meg tenne értem
2015. júl. 20. 21:12
 6/6 anonim válasza:

3. vagyok. A a baj, hogy ilyen fiatalon még nem tudod mit jelent a szeretem szó. Elcsépelt duma, de a mai fiataloknál sokkal rosszabbul működik a szerelem. Ugyanis nem MEGTAPASZTALJÁK, hanem látják a nyálas filmekben, és azt utánozzák.

Tudom, hogy azt gondolod, hogy te nem, de szintén a korodba fogok bele kötni, amiről nem tehetsz, ugyan de mégis ahhoz van köze. A fiatalok elméje sokkal könnyebben manipulálható, mint az idősebbeké. Egyszerűen olyan dolgokra is érzékeny ebben a korban még az agyad, amire mondjuk 10, vagy 20 év múlva már nem is reagálna, és éppen ezért érzed úgy hogy szereted.

Megteheted, hogy összejössz vele, de nem valószínű hogy sokáig együtt lesztek. Hidd el, hogy pofára fog ejteni, az pedig pont annyira lesz fájdalmas, (ha nem jobban), mint amennyire most szerelmes vagy. Aztán rádöbbensz, hogy x időt elpazaroltál egy semmirekellő emberre az életedből, ami az idővel arányos mértékben fog bosszantani. Arról már ne is beszéljünk, hogy a családtagjaid ellenezni fogják a kapcsolatot, de mivel te Őt szereted, így dacolni fogsz velük, ami nagyon nehéz lesz főleg a szüleiddel, megromlik velük a kapcsolatod, olyannyira, hogy ha neadjisten sikerül kiharcolnod az igazad, akkor rájuk valószínűleg nem számíthatsz, a viselkedésed miatt, így fiatalon arra kényszerülsz majd hogy a faszid tartson el, vagy támogasson. Idő közben becsusszan egy gyerek, mert már olyan rendszerességgel megy a szex mint másnál a fogmosás, emiatt abba kell hagynod az iskolát is, ami miatt sajnos nem lesz belőled semmi.

Most ott tartunk, hogy terhes vagy és csak a faszidra számíthatsz, és jobb esetben a 10-11. osztályban szakítottad meg az iskolát. Mi van akkor ha a faszinak csak arra kellesz, hogy szex, orrba szájba, azt mikor terhes leszel elhagy. Nincs valamire való iskolád, nincs pénzed, és nincs senkid akire támaszkodhatnál mert a családoddal felrúgtad a békés kapcsolat lehetőségét.


Ezt szeretnéd? Ez a forgatókönyv napi szinten játszódik le a valóságban. Gondolkozz ember 14 éves vagy és olyan dolgokba kevered magad, ahol olyan komoly dolgokról kell döntened, amitől még egy sokkal de sokkal idősebb, és tapasztaltabb ember is megrettenne. De te nem érzed a helyzet súlyát, mert még nem éltél hozzá eleget, és pont ezért fogod meghozni a rossz döntések sorozatát.


Ismét megkérlek hogy gondolkozz, mert csak egyszer élheted le az életed és csak rajtad múlik, hogy milyen lesz. Amikor majd számot kell adni a tetteidről, akkor mit tudsz majd felmutatni. És itt ebben az esetben az utolsó számadásra gondoltam. NE tedd tönkre az életed.


Élj, szeresd a családod, szerezz minél több barátot, legyen egy jó hobbid, tanulj sokat, hogy egy olyan munkád lehessen, amit élvezel, és ne 3 műszakban kelljen dolgoznod csak moslékra elegendő fizetésért.


Most pedig döntsd el hogy megtartod, vagy közlöd vele, hogy köztünk a legtöbb ami lehet az csak a barátság.

De jól figyelj oda, hogy hogyan döntesz, mert nincs visszaút, onnantól az életed végéig el kell viselned ennek az egyetlen igennek, vagy nemnek a súlyát.


(ui.: A fenti forgatókönyvet játszd le a fejedben lefekvés után, próbáld minél jobban elképzelni. Úgy sokkal hatásosabb és jobban érzékelteti, hogy mit is kockáztatsz valójában.)


Sok sikert a továbbiakhoz!

2015. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!