Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni hogy valaki csak barátként tekint rám vagy többet akar?

Figyelt kérdés
Van egy tényleg nagyon közeli fiú barátom akivel nagyon sokáig el sem tudtam volna képzelni hogy többek is legyünk. Vannak olyan dolgai amit lehetne "úgy" is értelmezni, sokat ölelget, puszilgat, akik először látnak minket, néha azt hiszik együtt vagyunk, olyan üzeneteket küld amik akár flörtölésnek is vehetők, megbízik bennem, nem nagyon vannak titkaink egymás előtt, szereti másoknak is hangsúlyozni hogy "összetartozunk", mert nagyon jól ismerjük egymást, alig bulizunk egymás nélkül (gyakorlatilag csak a csajos-pasis esték), sok sulis útra megyünk együtt és összesen egyszer volt nélkülem külföldön, azt is mondogatta egy időben hogy sokszor kirángattam a szarból meg én tartottam egyben egy nagyon rossz időszaka alatt, tervezzük hogy gimi után együtt tanulunk tovább Angliában és egy harmadik csajjal aki közös barátunk összeköltözünk. Viszont tudom hogy tetszik/tetszett neki egy lány aki visszautasította és próbál túllenni rajta, és simán belefér hogy ez nála csak közeli barátság. Valakinek van ötlete hogy lehet megkülönböztetni a jelzéseket? 17/L
2015. júl. 18. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat vagy nagyon jo barátod vagy... Szerintem inkabb o tobbet szeretne... Azert ha egy fiúnak tetszik egy lány akkor az hogy puszilgatja,olelgetni akkor azok mar olyan jelek hogy tetszesz neki.


Ez a véleményem. 17/F

2015. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia :)

Amit az alján írtál, az alapján lehetséges lenne, hogy csak erős baráti kötődés, közeledés amit látunk. A fentebb írtak (ölelgetés,puszilgatás) viszont sokkal többre utalnak.

Végre egy kérdés amiért érdemes volt feljönni, na ez elgondolkodtató.

Te hogy szoktad lereagálni ezeket a jelzéseket? Pozitívan, biztatva rá, hogy nyugodtan mehet?


Egyébként az is lehet, hogy ő maga se tudna erre egy konkrét választ adni, hogy mit akar. Vagy vívódik.

2015. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kköszönöm a válaszokat :) Mindig pozitívan próbálok reagálni, ha elkezd játszadozni-ugratni belemegyek, amikor megölel jó hosszan szoktuk ölelni egymást és általában ő enged el először, meg úgy általában nem szoktam visszautasító lenni vele soha, Néha attól félek, hogy azzal rontottam el hogy nem vagyok tipikusan "csajos", kevésbé vagyok érzékeny és kényes mint a többi lány a társaságban. Próbálok nőies lenni több-kevesebb sikerrel, de néha mégiscsak kijön belőlem az a fajta lány aki sörivásban és gyorskaja-evésben tartja a tempót a fiúkkal, nem zavarja ha böfögnek, káromkodnak és perverz vicceket mesélnek körülötte, ha le kell ülnie a földre, ha esik az eső és elázik vagy ha szétmegy a haja, és attól tartok hogy emiatt nem tekint rám nőként. Fiúk, ennek van valami jelentősége?
2015. júl. 18. 16:51
 4/5 anonim válasza:

Mondjuk nekem alapbol nem jon be ha egy lany sorozik. Lehet mert en sem iszok. :D De a tobbivel nem lenne bajom.


16/f

2015. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2-es voltam.

Az jó, ha viszonzod ezeket, csak nem tudni, hogy hogy gondolja ezeket. Őt kéne erről megkérdezni, vagy valahogy rávezetni, hogy esetleg több is lehetne.

Nem hinném hogy ez a sörivós-gyorskaja evős dolog rontana a dolgon, a nőiesség azért nem csak ezeken áll. :)

2015. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!