Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelentett ez bármit is? (kérlek)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentett ez bármit is? (kérlek)

Figyelt kérdés

(hosszú de igyekszem rövid lenni,olvasd el kérlek :) )

Van egy nagyon jó fiú "barátom" akivel kb 8 hónapja nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk de avval együtt ,hogy én szerelmes vagyok belé.evvel tisztába van és megbeszéltük ,hogy elengedem és megy tovább minden.Ez ment is addig amíg egy alkalommal ,hogy egyedül voltam otthon áthívtam pár barátomat vele együtt inni meg bulizni.Ott persze megtörtént az alkohol hatása és ült egyedül ,hogy mindenki csókolózik valakivel csak ő nem.persze mindkettőnkben volt alkohol főleg bennem én meg kaptam az alkalmon s felajánlottam ,hogy "ne velem".Megtörtént de után elvesztettem a fejem és még szerettem volna,akkor nem igazán akart de késöbb ikor letörve ülem egyedül a szobában s akkor odajött és megölelt ez mondva: Te nagyon szeretsz engem ugye? azt válaszoltam ,hogy igen és visszakérdeztem az válasz az volt ,hogy igen mint barát.akkor eljött a pillanat ,hogy megint érezhette ,hogy akarom és megcsókolt,de nagyon sokszor,mosolygott meg simogatott de ezekkel együtt elmondta ,hogy nem akar kihasználni testileg (nem szex,csak ezekre értette).Akkor én megígértem ,hogy nem gondolom túl és megeggyeztünk hogy egy állapot s kiélvezzük,akkor kb 45 percen keresztül elvoltunk egymással.Késöbb megint kettesben maradtunk és akkor odamentem puszilgattam jelezve ,hogy akarom s akkor megint megcsókolt.Után mikor én akartam nem hagyta de késöbb aztán megint,érzetem rajta ,hogy azon gondolkodik jól cselekszike mert félt ,hogy túl gondolom.

Igen ez történt.van értelme túlgondolnom és hibásnak kell érezzem magam/érezze magát?

Köszi :)

Köszi :)



2015. júl. 18. 23:58
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Tudta,hogy szereted,viszonozni nem tudná/akarná,de azért kavart veled?

Ezt hívják kihasználásnak.

2015. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szèp szerelem kezdete :D :)
2015. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Érezd magad hibásnak.

Hagyod hogy kihasználjanak.

Aki barátilag szeret, az nem csókol meg. Ez egy tapló, aki csak kihasználja az érzelmeidet.

2015. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebbe a helyzetben vagyok. Annyi különbséggel h én 3 éve szeretem a fiút és tudja is. És aznap este mikor részegek voltunk ölelkeztünk, csókoloztunk egy ágyban. Jah ami a legcinkebb nem emlékezett semmire se.... Nos mivel nem szeret engem nyilván csak a kanosság meg pia volt benne. Ne járj ugy mint én. Én már végképp feladtam őt....
2015. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.Az életben minden pillanatot ki kell élvezni.

A barátod,őszinte,elmondta neked,nem akar kihasználni.

Tehát bármit teszel,ez mindig legyen eszedbe,hogy van egy pont,amit ha átléptek,valamelyikőtök csalódni fog.

Élvezzétek a helyzeteket,esetleg előfordulhat az is,hogy a barátodnak is megtetszel és egy párt is alkothattok.

Szerintem csak duma ez a barátilag szeretlek dolog.

Start!!!

2015. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

JA... az előzőnek igaza van...

Ha egy (fiú)barát iszik, és mond valamit, 99%, hogy igaz... az ital őszintévé tesz. (Engem is, de sokakat a környezetemből, pl. vagy 5-8 évfolyamtársat...)

Ha még kérdeznél, nyugodtan privit is... :D

Remélem segítettem, szerintem reménykedhetsz!

2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!