Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elofordult massal is az hogy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult massal is az hogy, sok ev utan szeretne latni elso szerelmet (jelenlegi rendezett tarskapcsolat mellett), elbeszelgetni vele hogyan alakult az elete?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 12:07
 1/3 anonim válasza:
55%
Nemrég megtalàltam a facen az első szerelmemet. Nagyot csalódtam. Én is csak beszélni szerettem volna vele, hogy él, család stb. Anno nem haragban váltunk el. De ezt az embert, akivé vált,még ismerni sem szeretném! (Nagyképű, beképzelt, stb.) Nekem is rendezett a családi hátterem.
2015. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen,az a kep marad ahogyan akkor lattuk, de az evek folyaman az ember valtozhat,minden tekintetben, es sokszor

sajnos nem pozitiv iranyban.

2015. júl. 30. 09:06
 3/3 anonim válasza:
Én sajnos vele szemben lakok :/ nem bírjuk egymást és ha normálisan kezdünk beszélgetni akkor a végén ő elkezdi mondani mivan a pasikámmal stb én kiakadok és bumm vita.
2015. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!