Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki nemrég: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

Azóta annyit változott a helyzet, hogy egyszer találkoztunk buliban, akkor folyamatosan ott volt, ahol én, és tényleg végig engem nézett/egymást néztük, akárkivel beszélt, olyan volt, mintha az én reakciómat nézné. Időnként elment mellettem, akkor megállt, toporgott egy kicsit felém fordulva (3-4 méterről), mint aki azon gondolkozik, hogy odajön hozzánk ( a barátnőmmel ketten ültünk ott)..utána nem sokkal a városban futottunk össze, sétáltunk(nem együtt, hanem a legjobb barátunkkal mindketten).Megelőztek minket, aztán, amikor annyira lemaradtunk, hogy már nem látták, megyünk-e utánuk, megálltak, megvárták, amíg beérjük őket, és indultak tovább; és nagyon egyértelmű volt, hogy bizony-bizony rólam megy közöttük a társalgás.

Nekem még mindig nagyon tetszik, de nem tudom, mit csináljak....



2015. júl. 30. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő sem tudja mit akar. Ha te azt akarod, hogy történjen valami akkor írj rá, hívd el valahova, akkor legalább kiderül hányadán álltok.
2015. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csináld,hogy amikor legközelebb ilyen lesz menj (hogy elmegy melletted) akkor köszönj neki oda

és ha olyan hogy téged néz és egyedül áll akkor menj oda hozzá és beszélgessetek

2015. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!