Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a Rtl/keresemazigazit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Rtl/keresemazigazit teszt ez egy úttal jelentkezés a műsorba? Valaki eltudná mondani hogy mikor és hogyan hoznak össze valakivel? 20/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, láttam a reklámot és ré néztem az oldalra, de itt említenek valami műsort is... Meg iagzábl nem tudom hogy vaójában mi is akar ez lenni, meg ha esetleg van valakinek tapasztalata akkor írjon.

#RTL #Kersemazigazit
2015. júl. 30. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én még nem voltam a műsorban, de szerintem ez úgy müködik, hogy jelentkezel, aztán behívnak egy beszélgetésre (ez a müsoros része az egésznek) amit felvesznek, aztán megtalálják a számodra megfelelőt. Szerintem ennyi.
2015. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én kitöltöttem azt a tesztet.a végén azt írta nemsokára megkeresnek.hát még semmi de várok.

valami tv műsor lesz belőle.de az ígéret szerint profi szakemberek választják ki a megfelelőt vagy segítenek választani.jobban hangzik mint az a másik vigyél el vagy mi fene a címe amit nemrég reklámoztak 1-2hónapja.

2015. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!