Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam az érzéseim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam az érzéseim?

Figyelt kérdés
nos van egy fiú, aki pár hónapja tetszik, amikor találkozunk, mindig meg is szólít, kedves velem, stb, csak az a baj, hogy messze lakik, ezért csak nagyon ritkán tudunk találkozni. :/ nem tudom, mit gondol rólam, de szeretném elmondani, hogy mit érzek..szerintetek megtegyem? és ha igen,akkor hogy? várjak a következő találkozásig (ami valószínű, hogy csak kb. 4 hét múlva lesz), vagy írjam le neki? gáznak tartom, hogy itt valljam be, csak hát nehéz várni...:S de lehet, hogy jobb lenni. ti mit gondoltok?

2015. júl. 30. 20:21
 1/4 anonim válasza:

Szerintem mindenképp személyesen mondd el neki az érzéseidet... Nekem valahogy az üzenet túl primitív.

Először próbálj utalgatni arra,hogy tetszik, ha nem jön rá akkor simán mondd el neki hogy tetszik tetszik,tetszik. Aztán majd mond el hogy hogy sikerült!!! Hajrá!!!

2015. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a személyes megoldás lenne a jobb. :) Ott mégiscsak látod, hogy reagál. Sokkal személyesebb, meghittebb úgy a dolog és még az is előfordulhat, hogy ő majd másképp reagál ott, mint interneten keresztül tenné. :)
2015. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha negatívan reagál ne aggódj,lehet hogy később átgondolja a dolgot és közelit majd feléd.
2015. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 1. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!