Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt valakinél olyan hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinél olyan hogy a legjobb fiú barátjával összejött de úgy jött össze hogy a fiú apja legjobb haverok a lány apjával? L16

Figyelt kérdés

Kerek és érthetően volt olyan aki úgy jött ősze hogy

a 2 apuka legjobb haverok voltak ?



2015. júl. 31. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a legjobb fiú barátom a szomszédom és a szüleink egyfolytában átjártak egymáshoz, szinte minden héten legalább 3szor, volt hogy együtt ebédeltünk, meg grilleztünk, szóval akaratlanul is összebarátkoztam a sráccal , mivel közel is volt ezért nagyon sok időt töltöttünk együtt.

aztán hát összejöttünk, és nem mertük elmondani , mert nem tudtuk ki hogy reagálna :D kb 2 hét után elmondtam az apámnak a srác jelenléteben - azt a döbbent fejet, azt hittem mérges lesz , mert mi mindig is tagadtuk hogy van valami köztünk- .

Örült, mert a srácot is ismerte meg a családját is :D

17L

2015. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

(Kérdező vagyok !!!)

Kőszi szépen !!

2015. aug. 1. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok ilyenbe egyedül :D
2015. aug. 1. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

sok sikert ;)

( az 1. válaszoló vagyok )

2015. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csucsu007 ***** válasza:
Én fiú vagyok, de ez a helyzet, viszont még a bátyám és barátnőm bátyja is nagy haverok :D
2017. márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!