Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak hülyít engem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hülyít engem, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, a problémám a következő: van egy fiú az osztályban, aki elég furán viselkedik velem. Még csak felsősök vagyunk, és nem tudom, mit tegyek.. korai, de nekem is egy kicsit teszik. Na, de leírom, mi a helyzet...

Még a tavalyi táborban egyik nap, mikor én a szobában voltam, bejön hozzám az egyik barátnőm, és közli, hogy a fiú azt mondta, szerelmes belém. Ez volt szerdán vagy csütörtökön. Aztán a másik két napon hozzám se szól, csak rám néz, és kész.

Aztán a suliban szinte mindig hülyül velem, stb. Az idei táborban pedig a következő történt: a disco napján én később mentem be a terembe, ahol a buli volt, és, bár én nem hallottam, e az egyik barátnőm azt mondta, hogy mikor beléptem a terembe, elkezdték, hogy "Jön, jön, jön!!", és közben felém mutogattak. Meg az említett srác az egyik haverjával a discóban egyfolytában követett.

Aztán szombaton rámír a barátnőm, hogy annak a fiúnak a barátja elkéri a barátnőmtől a telefonszámomat, mert a fiúnak kell, aki állítólag szerelmes belém. De a barátnőm nem adta meg a számom a fiú tudta nélkül (a fiút egyébként Kristófnak hívják).

És, hát annak a fiúnak is csak azért volt meg a barátnőm száma, mert tetszenek egymásnak, egyébként a lányok és a fiúk nem adják meg egymás számát.

A problémámba gondoljatok úgy bele, hogy Kristóf igazából nagyon laza, és elképzelhető, hogy csak hülyít. Légyszíves segítsetek!! :(



2015. aug. 4. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nincs nekem kölköm. Egy ilyet otthon előadna, eret vágnék magamon.
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves #1-es! Pontosan miért is? Mert kamaszodik?
2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
45%

Valószínűleg csak poénkodik. Barátnőmmel ugyanez történt és amikor szóba hozta a fiú előtt, hogy most mi van, a fiú kiröhögte és szekírozta.

De a fiúkon nem lehet kiigazodni. Lehet, hogy őt magát is kételyek gyötrik, hogy tetszel-e neki, vagy sem. Várj és minden kiderül.

2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a sztori saját magamra emlékeztet, mert aki nekem tetszik őt is Kristófnak hívják XD. Szerintem valahogy kettesben kéne beszélgetned ezzel a bizonyos fiúval hátha akkor kiderítheted, hogy tetszel-e neki vagy nem. Komolyan az őrületbe tudnak kergetni ezek a kérdések:D :D Egyszer olvastam egy másikat és ott is ez volt a kiszemelt fiú neve.*-* :)14/L
2015. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!