Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ronthattam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16eves lany vagyok. Van egy fiu aki 5evig legjobb baratom volt.3evig nagyon szerelmes volt belem a fiu. Osszejottunk szep volt minden 8honapon keresztul egyszer csak kijelentette h o nen szeret suttyo velem nen ir vissza el se olvassa utcan talalkozunk nem koszon nem tudom mi lelte nagyon rosszul erint mivel fontos nagyon szamomra mar tobb mint 1eve nem beszeltunk ... Van egy uj tarsasag ahova beilleszkedet lehet az a baj? segitsetek kerlek
2015. aug. 11. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, h az új társaság. Ezekután ne foglalkozz, egy tapló lett.
2015. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez elfeljteni ot. Manapsag nehez a mi korunkba normalis fiut talalni .:( o mindig normalis fiucska volt mostmar ra se ismerek taplo lett. Mindenki azt mondja hogy ne foglalkozzak vele ugy is jonni fog majd ha latja hogy engem mar nem erdekel . De szerintem ez hulyeseg egy eve nem beszelunk gondolom ha eddig nem kereset eztan se fog..
2015. aug. 11. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha keres is, küld csak szépen el a francba.
2015. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!