Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elég régóta ismerkedem és egyre többször találkozunk is. De ezt nem értem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kell különböző online tevékenységekre alapozni de azért van ami frusztrál. Régebben ez a lány akármit posztoltam instagrammon vagy facebookon elsők közt lájkolt. Most mióta egyre szorosabb az interneten túli kapcsolat kb le se szar semmit amit esetleg megosztok. Ez nem is érdekelne de másokat ugyanúgy lájkolgat, fiúk képeit is. Instagrammot pl mintha teljesen erre tartaná hogy ismerkedjen... Szóvá nem teszem hisz nem járunk mèg meg féltékenykedni sem szeretnék meg semmi ilyesmi de azért én picit tiszteletneségnek érzem hogy velem találkozgat, ismerkedünk aztán mégis aktív mások irányába online... de lehet így már nem is szeretnék jobban megismerkedni vele mert nekem ez nem fér bele. Túl reagálom szerintetek vagy igazam van? Az érdekes az, hogy ő nem az a kur*ás lány akiktől ezt elvárná az ember, 19 éves ès 2 emberrel volt eddig mindösszesen, ez köztudott itt ahol lakunk. Szóval teljesen megzavar hogy miért ilyen mègis, nem gondolnám hogy a balek vagyok aki untatja és ez miatt ismerkedne másokkal is hiszen mindennap ő keres magától..

2015. aug. 11. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretne minél több barátot szerezni erre ne legyél féltékeny!
2015. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 egy lány minnél több barátot úgy hogy férfiakat lájkolgat nonstop? Elég liberális felfogásod van akkor hozzámképest mert szerintem egy lánynak barátnői legyenek mert fiú lány barátság NINCS!
2015. aug. 11. 14:40
 3/7 anonim válasza:
Szinte majdnem megirtad a kerdesedben a valaszt is :) hiszen te magad irtad h nem volt sok baratja... Es azert 19 evesen az ember marszeretne valakit. Szerintem ezt csak azert csinalja hogx vegre odafigyeljenek ra. De most h tr mar odafigyelsz ra. Talan ugy gondolja h neki mar nem kell odafigyelnie rad. Mert meg igyis foglalkozol vele akkor amikor o akarja es amikor o keres. Kerdes az, g o foglalkozna e veled akkor ha te keresed meg. Azaz h neki csak akkot van e ideje rad amikor o akarja vagx van e ideje akkor is amikor te akarod . remelem segithettem
2015. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 akkor valószínűleg az lesz a legjobb ha egy picit félreteszem és távolodni kezdek tőle hogy lássam hogy is állunk meg hogy észreveszi e magát, és ha majd rákérdezne mi bajom, van kibököm neki egy kis éllel például hogy: látom ismerkednél másokkal is hát hagylak ismerkedj?!
2015. aug. 11. 14:49
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 vagy most kezdjek el ráakaszkodni hogy lássam "zavarom" e ha épp nem ő keres ahogy te írtad?
2015. aug. 11. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs? Igen, a mi szemszögünkből, de a lányok hisznek ebben, és vannak fiús lányok, akik inkább fiúbarátokat gyűjtenek maguk köré
2015. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazabol szerintem az elso valaszod hatasosabb lehet. Mert ha raakaszkodsz az mindenfelekepp rossz. Abbol jo nem sulhet ki
2015. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!