Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátok vagyunk, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátok vagyunk, de úgy néz ki, hogy mindketten többre vágyunk?

Figyelt kérdés

A lányt már 3 éve ismerem, és nagyon jó barátok vagyunk.. legjobbak. par honapja szakitott a pasijaval, es most mégkozelebb kerültünk egymáshoz, most is a hetveget nala töltöttem, együtt aludtunk ölelkezes stb, és mindig mondja is, hogy szeret (de csak igy belöki elköszönésnél). Most hetvegen meghivtam vacsorazni, nagyon örült neki. De nemtudom, hogy vigyem tovább ezt a barátságot.

Utóbbi elköszönésünknél meg is puszilt igy arcon, amit nem szokott... Ölelések is egyre hosszabbak es szorosabbak.

Az eleg furán jönne ki, ha csak úgy megcsókolnám.. max egy partin ha nagyon leitatom:D

Vagy beszéljem meg vele? nemtudom , hogyan kéne viselkedjek. (ha most ismertem volna meg nyilvan mas lenne a helyzet)

Régóta ismerem, de elkepzelesem sincs, hogyan reagálna, elég komolytalan a lány úgy általánosságban, és sohasem beszéltünk a köztünk lévő kapcsolatról, meg az ilyen mely beszelgetések nem az erőssége.


Valami ötlet?:) köszi

20/F


2015. aug. 17. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt aludtunk, ölelkezés => nagy esélye van, nem vagyok ott nem tudok biztosat mondani, de elég triviálisnak tűnik, hogy többet akar, és ezért felesleges leitatni. Gondold végig hogy viselkedett előtte és hogy viselkedik most. Ha van különbség akkor tuti.
2015. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20/F és tini... BROÁF!
2015. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért mert a csaj 17
2015. aug. 17. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rad var ;)
2015. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni róla. Elmondás alapján ő is többre vágyik, nincs mit veszítened.
2015. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!