Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor valami gond van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Harmadjára fogalmazom át amire ki akarok lyukadni, hogy ne hangozzon furán, de a lényeg az lenne hogy túl könnyen szeretek bele másokba, s nem tudom hogy miért lehet ez. Megtetszik a személyiségük, szépnek tartom őket, és amint egy kicsit közelebb kerülök hozzájuk ismerettségileg, konkrétan csak rájuk tudok gondolni és a vége mindig az lesz hogy nem merek lépni, mindig lemaradok vagy komplikációk jönnek létre. Az egyetlen egy problémám ezzel az persze azon kívül hogy mindig én járok rosszul, hogy nem igazán hiszem hogy... Mármint ez normális?!

2015. aug. 20. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Fiu vagy lany? Csak ezek utan birok ertelmes valaszt adni.

18/L

2015. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A korodttól függ! Ha kamaszkorba vagy akkor normális! 14/F
2015. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok, és már volt barátnőm, ez egyszerűen csak most kezdett kialakulni
2015. aug. 20. 02:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszeruen Csak fiatal vagy meg majd idovel alakulnak a dolgok. A te korodban meg normalis.

18/L

2015. aug. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!