Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
A családommal elköltöztünk, és most új suliba járok. Van egy fiú, aki az osztálytársam. Az egyik nap mikor teljesen egyedül voltam,rám köszönt,a szemembe mosolygott, és az órákon is folyton engem bámult. Annyira,hogy már kellemetlenül éreztem magam. De most (2-3 nappal később) teljes közömbösséget mutat felém.Lehet hogy azért mert azóta sokszor lógok az egyik fiú barátommal? Fogalmam sincs hogy most tényleg tetszek neki, vagy csak úgy szórakozott. Mit csináljak vele?

2015. aug. 21. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szerelem elso latasra.

De lehet hogy csak szimpatikusnak tart.

Vaaagy csak egyszeruen kivancsi rad mert uj vagy

2015. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tenyleg azert mert egy fiu baratoddal tobbet logsz, ezert ugy gondolja h van koztetek vlmi es elbatortalanodott vagy csak kedves volt mikor rad mosolygott.
2015. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, ès azt hiszi hogy a fiù akivel lógsz a barátod. Ha neked is tetszik a fiù akkor a tudtàra kène adnod h köztetek nincs semmi. Esetleg ne lógj vele annyit.
2015. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. aug. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!