Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

This is like kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba, ő is tudja, de nem akar vellem járni. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziaztok az a gondom hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba,szinte a legjobb barátom sokat szoktunk beszélgetni.ő is tudja mondtam neki,ne sehogy sem akar járni vellem.olyan fiú tetszik neki akinek vagy 3 barátnőja van egyszerre,Mindenkit megkaphat,és ez a fiú csak töri a sziveket.....de én kedves vagyok oda figyelek a lányra,de a lány sehogy sem érez irántam többet mint barát.mit csináljak ilyenkor? Engedjem el a lányt? Vagy küzdjek érte? Ha nincs értelme....

2015. aug. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Maradjatok barátok és talán egyszer rájön, hogy ki az, aki igazi értéknek számít. :)

17L

2015. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat!
2015. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A velemet egy lével írjuk!
2015. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én így vesztettem el azt a lányt aki a legfontosabb volt a számomra
2015. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem küzdj meg érte! Hiszen ezt a választ vártad, nem? ;) Addig is jól el leszel. Lehet ha nem jön össze, akkor is kevesebbet fogsz szenvedni.... egyébként hány éves vagy?
2015. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat! 15 éves vagyok.Talán egyszer rá jön hogy mellettem boldog lehet,adig küzdök érte.
2015. aug. 27. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Friendzone-ban vagy. Ne várj egy nőre se! Nem érdemed és nem is érdemlik meg.

Keress olyat, akinek kellesz!

2015. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Figyi, én SZERELMES vagyok egy srácba, mégis visszautasítanám, ha megkérne (ami egyébként elég valószínűtlen, tekintve, hogy most ballagtunk, és bár egy városban lakunk, a kapcsolat le fog korlátozódni beszélgetésről csak-köszönünk-ha-elmegyünk-egymás-melletre). Mondjuk még csak 14 vagyok, lehet gyerekesnek nevezni.


A lányokat/nőket elég nehéz megérteni, főleg úgy ha lányként még én sem értem magamat:D Szóval szerintem egyelőre próbálj a lehető legkevésbé felszínes barátságot kialakítani vele. Ez több szempontból is hasznos lehet:

- ha eddig nem volt szerelmes beléd talán belédszeret

- ha jobban megismered talán rájössz a visszautasítás okára (legyen az személy vagy más)

2015. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!