Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Barna rövid haj,barna szem,176cm 65kg sportos alkat,imád bulizni és kijárni haverokkal,kicsit visszahúzódó,nagy társaságba nehezebben illeszkedik be,sokkal jobban szereti a kis társaságot (3-4ember) legjobb ha 2.Az tudja igazán megismerni aki volt már vele 2 esben,társaságban zárkózottabb mindenre.Nagyon kedves,jófej és normális 18f
2015. szept. 1. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

igen :D

14/l

2015. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na és most a rosszakat.
2015. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rossz az hogy nem nagy társasági tipus :)
2015. szept. 1. 22:45
 4/7 anonim válasza:
igen :) 18/L
2015. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. ;)

16/l

2015. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem preferalom a bulizos fiukat, de a többi rendben van.
2015. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Istenem de jó volt olvasni :') Ugyanilyen voltam 18 évesen, csak én 1 centivel alacsonyabb, de 65 kiló, és jókat buliztam haverokkal. A lányokkal sosem volt gondom, tudom te csajokat kérdezel, de mint hasonló cipőben járó (járt) azt tudom neked mondani, hogy a lányok (a NORMÁLIS lányok) pontosan az ilyen fiúkat szeretik. Nem tudom a magasságoddal mennyire vagy kibékülve, én nem voltam annyira, de azóta 179 centire nőttem (30 éves vagyok).


Ha elég jó a dumád, és meg tudod nevettetni a lányokat akkor nincs miért aggódnod. Válaszolt itt több lány is, javítsatok ki kérlek, ha tévedek, de amikor én 18 voltam nem is olyan rég ezek jó pontnak számítottak!

2015. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!