Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tennem kéne valamit? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennem kéne valamit? Vagy jobb ha elfogadom? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nyar elejen kezdodott. Megtudtam hogy elmeletileg tetszek egy sracnak csak a kereszt nevet tudtam es azt is hogy szokott a mi tarsasagunkba jarni. Nem is nagyon foglalkoztam vele gondoltam ez is valami hulye baromsag es csak szivatnak. De aztan nyar kozepe fele eszrevettem hogy az egyik srac folyamatosan nez de tenyleg megallas nelkul meg ha hattal altam neki akkor is ereztem magamon a tekintetet. Aztan szep lassan osszeraktam magamban hogy ő az a srác akinek elmeletileg tetszek. Meg mindig nem torodtem vele. Elkezdododtt az agusztus es azt vettem eszre magamon hogy egyre tobbet gondolok rá es hogy en is keresni szoktam ha nincsen ott. De egy szot nem beszeltem vele. Sokszor talalkozott a tekintetunk. Es agusztus vegere elkezdett erdekelni! De nem tortent semmi ugy ereztem hogy nem nekem kell megtennem az elso lepest. Elkezdododtt a suli es az elso sulis het utan hetvegen kint voltunk a megszokotz kis tarsasagunkal ő is ott volt..de meg mindig semmi akkor is ereztem hogy nezett. Es ma meg derult egbol villamcsapas osszejott ez egyik baratnommel. Egyszeruen nem ertem osszevagyok zavarodva vagy csak en ertettem volna ferre az egeszet egy egesz nyaron keresztul bamult egy fiu aki a vegere kezdett erdekelni es most meg a baratnommel van en ezt nem tudom osszerakni?! Es nem tudom hogy most kene tennem valamit vagy egyszeruen hagyjam? Tényleg ennyire felreertettem volna? U.i:senki nem tudd errol hogy elkezdtem vonzodni hozza senkinek nem mondtam el ( ha ez fontos) az ekezetekert meg bocsi ja es remelem azert ertheto! A valaszokat velemenyeket koszonom!

2015. szept. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, lehet, hogy csak feltekennye akar tenni, ha valamit akar toled ugyis tesz valamit.
2015. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolod? Dehat nem tud rolam semmit es en sem rola azt se tudja hogy nekem elkezdett tetszeni?!
2015. szept. 7. 20:29
 3/4 Quasar07 ***** válasza:
Ha a barátnőddel jár, akár tetszik akár nem de tabu. Ha szakítanak akkor esetleg...
2015. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ez szerintem amugy is mert a baratnom exe es ez igy furcsa lenne..csak nemtudom hogy jott ez most hogy ők ketten
2015. szept. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!