Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miután a lány szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután a lány szerelmet vallott a fiúnak, de annak volt barátnője, rá egy évre lehet még bármi esélye is a lánynak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg így gondolod? Nem hiszed, hogy a fiú nyomoréknak tartja a lányt ezek után? De ha szerintd még lehet esélye, mit kéne csinálnia?
2015. szept. 8. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát pl függ a helyszíntől is, hogy ott akkor mit lehet kihozni, meg h mennyi idő áll rendelkezésre csábításhoz:P de hát, ha már beszéltek, akkor menjen oda a csajszi, és próbálja meg levenni a lábáról, elvarázsolni.
2015. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szoktunk beszélni. Nagyon megbántam, hogy egy éve elmondtam neki az érzéseimet, úgy félek, hogy most valami nyomorultnak tart. Idő, az nekem még két évem van hátra a suliból, neki 3 (ha nem bukik meg többször). Helyszín meg a suli, vagy... a koncrtjük. Igen, mert sajnos nem egy átlagos fiúról van szó. A rajongói számával egyenesen arányosan az egója is nő... A rajongói edig nagy tőbbségben lányok, így ez méginkább csak elveszi a kedvemet az egésztől. Most komolyan... nem gondoltam volna, hogy egy sztárba fogok beleszeretni (na jó, eddig volt már 3 sztárszerelmem, de az teljesen más, mert őt nem így ismertem meg).
2015. szept. 9. 07:15
 5/6 anonim válasza:

Én ugyanígy érzek,csak fordított előjellel (20/F)

Szerintem az a különbség kettőnk között,és úgy en bloc lány és fiú között ebben az esetben,hogy míg ha egy lány vall szerelmet egy fiúnak és az nem viszonozza,a fiú nem fogja a csajt nyominak tartani.Ha azonban a fiú csinálja ugyanezt,azzal tuti elvágja az utolsó esélyét is.

Szerintem van esélyed,nem kell aggódni.

2015. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most nézem csak, hogy egy pár helyen elírtam dolgokat. Sorry about that.


Utolsó: Szerintem a fiú nem vágná el az utolsó esélyét is, és sőt. Szerintem meg ponthogy ő tart nyominak. Komolyan, ennél még az is jobb lenne, ha utálna. De tényleg. Meg mint mondtam, ő már nem egy átlagos fiú. Ő már "sztár", és tele van lány rajongókkal az ország minden feléről. Meg pózol velük, sign-eket ír nekik, olyanokat ír nekik, hogy szereti őket, meg aranyossak, és stb... Ááá, kicsit sem sz@r ezeket látni. Bezzeg ha én írnék neki a neten, nekem tuti nem így reagálna... Na mindegy.

2015. szept. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!