Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm furán viselkedik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furán viselkedik, ez normális?

Figyelt kérdés

Mikor együtt vagyunk, akkor minden rendben van, jó kedve van, de néha, csak úgy ok nélkül elmegy a kedve...

Mikor rákérdek, hogy mi a baj, ő folyton azt válaszolja, hogy semmi/nem tudom....Többszöri kérdezés után sem változik a válasz...

Ez normális?


2015. szept. 8. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát barátom én így lettem dobva,szar kedve volt sokszor,azt mondta nem komoly meg nem miattam,és letudtam annyival hogy tényleg más mivel tényleg volt más ok amin lehet szomorkodni aztán egy idő után vége se beszéd semmi,kb takarodjak a p*csába.Ha jót akarsz fogd meg a kezét és ülj le vele beszélni bármi is az
2015. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a lányok furák tesókák. az egyenes beszéd nem élhető.
2015. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ja bizony furák,de még mennyire...
2015. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez kissé bonyolultabb kedves #1 kommentelő...

Mi szeretjük egymást, több mint 4 hónapja együtt vagyunk...

Én többször is próbálok vele beszélgetni, de ő kevésbé beszédes tipus...

Én szeretnék hinni neki, de olyanról még nem hallottam, hogy valakinek ok nélkül ne legyen kedve....

Több veszekedés is volt már miatta...sajnos.

2015. szept. 8. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg itt már nagy a baj. Ülj le vele beszélni :)

És nem vagyunk olyan furák :D

2015. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 es vagyok,nekem is több hónapos kapcsolatom volt és ment tönkre egy pillanat alatt emiatt,és nem ültem le beszélni pedig lehet nem ez lett volna a vége ha komolyan megbeszéltük volna..
2015. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk alatt kb. 4-5 alkalommal fordult elő, szerintem nem én vagyok a baj, mert szeret, és én is őt...

Csak kiváncsi vagyok, hogy mi az oka a kedvetlenségének...

2015. szept. 8. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg rossz tapasztalatai vannak ha nem is parkapcsolat teren akkor a tobbi lannyal es esetleg fel attol,hogy Jon egy jobb es lecsapnak a kezerol. Vagy esetleg meselsz nekibmas lanyrol akivel tenyleg csak baratok vagytok es az esik neki rosszul, vagy otthon van gaz. Nekem ezek miatt szokott hirtelen elmenni a kedvem az en varatomnak is mwggyulik emiatt a baja. Sajna a lanyoknal van olyan is hogy szomoruAK vagyunk es nem tudjuk pontosan megfogalmazni miert.

Azt javaslom, lepd meg egy romantikus vacsival vagy egyeb programmal es miutan nagyon jol ereztetek magatok, huzd magadhoz szoritsd meg erosen mond meg neki,hogy szereted ea barmi Legyen te mindig Mellette leszel. Ezek utan nyugodtan kerdezz ra,hogy mi bantotta az elmult idoben.

18/L

(3,5 eves kapcsolatom van :D)

2015. szept. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!