Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, de nem tudom, hogy én is tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Vanosztálytársam, mikor még nem ismertem, csak megnéztem facebookon, mar akkor is nagyon megtetszett.Voltunk egy 2 hetes gólyatáborban, na en ott teljesen belezúgtam.Egyik nap felelsz vagy merszeztunk.Az volt a feladata, hogy csokoljon meg engem(elotte mar sok mindenkinek volt ez a feladata, es nagyon kevesen vallaltak,aki megis az csak nagy vacilalas utan, es csak 1-2masodpercig csokoloztak, de )ő szo nelkul odalepett hozzam es megcsokolt, es eleg hozzu idejig, ez a tobbieknek is feltunt.Masnap tobben is visszamondtak, hogy igen hosszura sikeredett.

Ezen kivul egyszer hallottam, hogy az egyik baratjaval rolam beszelnek, es azt mondtak, hogy milyen szep vagyok.Kesobb az egyik baratnom mondta, hogy a fiu megjegyezte, hogy micsoda formas fenekem van.

A srac amugy eleg nagy macsonak szamit a suliba, minden csaj oda van erte, es o ezt ki is hasznalja.

Nem vagyok az a kezdemenyezo tipus, de ha odajonnek hozzam akkor mindig felbatorodok.Tehat a kerdesem az lenne, hogy mit tegyek, esetleg lehet e belole valami?

Bocsi, hogy ilyen hosszura sikerult, de nem tudtam rovidebben elmondani. A valaszokat elore is koszonom!Ja amugy 16es persze lany:)


2015. szept. 13. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de szerintem ő csak megdugni akar... Meg hülyíteni, gondolom unatkozik...
2015. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet belőle valami szerintem, de neked nem sok beleszólásod van abból a szempontból, hogy ha bejössz neki, ő fog nyomulni rád. Annyit tehetsz ilyenkor, hogy visszajelzel neki, méghozzá pozitívan, de ez egyértelmű.
2015. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak úgy hagyod,hogy megcsókoljanak?

Micsoda egy olcsó r....

2015. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen enis ezekre a lehetosegekre gondoltam...koszonom szepen a valszokat!A 3.nak pedig...nem csak ugy...aki bejon annak persze, hogy hagyom:D
2015. szept. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!