Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan noveljem az onbizalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevergiveup98 kérdése:

Hogyan noveljem az onbizalmam es jojjek ossze a fiuval?

Figyelt kérdés
Pàr hónapja kezdett el megtetszeni ez a fiú.Személyesen nem ismerem,csak facebookon megtalàltam par ismeros altal.Amúgy a buszon/megàllóban szoktam làtni.Amikor meglàtom teljesen lesokkolok és nem mertem még odamenni hozzà csak facen pàrszor beszélgettünk de nem mindig volt beszédes hangulatàban.Attól félek hogy nem tetszem neki...Nem vagyok tökéletes de ki az?Úgyhogy mit tegyek??16 /L

2015. szept. 18. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy vagy odamész hozzá beszélgetsz vele és végre kideríted, hogy mi van, vagy nem és talán egész életedben bánni fogod. Egyébként meg nem veszthetsz semmit, ha nem jössz be neki az ellen nem tudsz tenni, egyből meg úgyse fog visszautasítani, szóval leégni se tudsz nagyon.
2015. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ekkor jön hogy egyszer élünk tedd meg. De azt ne csináld hogy elkezdesz felé menni egyszer csak visszafordulsz vagy megállsz és nem is szólsz hozzá. De ha nagyon félős vagy először facebookon írj rá és másnap simán tudsz beszélgetést kezdeményezni.
2015. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá.
2015. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!