Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Másfél éve a legjobb barátom, ő neki meg én vagyok a legjobb lánybarátja. Viszont már amióta ismerem próbálom magamban elnyomni azt az icipici tényt, miszerint az elejétől fogva bele vagyok esve. Ez idő alatt végignéztem egy éves párkapcsolatát, és segítettem neki ha lány ügyekről volt szó. Senki nem tudott róla mit érzek, de mindneki mindig azt hajtogatta nekem hogy mi mennyire összeillünk, és hogy annyira látszik hogy tetszem neki. Persze állandóan tagadtam, de ez év elején elmondtam az egyik barátnőmnek. A lány már korábban is kérdezgette rólam a srácot, meg olyanokat mondogatott neki hogy egy próbát megérne a párkapcsolatunk, viszont miután elmondtam ezt neki, ez csak fokozódott. Azt vettem észre (talán emiatt) hogy távolodik el tőlem a fiú. Alig ölel meg, akkor is csak olyan fiú ölelést ad. Barátnőm szerint mert nem meri magának beismerni, és mert nem szeretné elkötelezni magát egy hosszú ( és szar) kapcsolata után. Viszont ahogy beszél más csajokról, meg a volt barátnőjéről nekem, számomra ennek teljesen az ellentéte jön le. Lehet elrontanám a kapcsolatunkat ( vagy már azzal elrontottam hogy beleszerettem) ha elmondanám neki mit érzek. Fogalmam sincs mit kéne tennem. Köszi a válaszokat:)

2015. szept. 18. 22:00
 1/3 anonim válasza:
31%
költözz el
2015. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem is csak megijedt hogy mi történne ha összejönnétek vagy mi lenne ha szakítanátok.

Lehet hogy fontos a barátság és nem áldozná be egy lehetséges kapcsolatért. Egyébként szerintem egyszerűen rá kellene kérdezned hogy miért kerül és vagy elmondja az igazat hogy mit gondol, vagy leesik neki h mit tett veled az utóbbi időben és remélem elmondja mit gondol.

2015. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RarityLuv ***** válasza:
Volt már velem is hasonló, sőt hanem ugyan ilyen. Én elmondtam neki. Először nem válaszolt, csak kétértelmű célzásokat tett. Egy darabig nem firtattam a témát, és az egyik tanórán párokba rendeztek kettőnket a feladat miatt. Otthon kellett befejezni. Ezen a napon tanulás közben összejöttünk, tisztáztuk az érzéseinket, és még egy csók is elcsattant. Szerintem érdemes megpróbálni elmondani neki. "A nem már ott van. Kockáztass meg egy igent!" :)
2016. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!