Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, nagyon hiányzik a barátnőm. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egész pontosan 19 napja vagyunk osztálytársak, hét elején kezdtünk dumálni facebook-on, csütörtökön randiztunk és tegnap este egy koncerten megtörtént "A csók". Pont akkor ott megkérdezte a lány barátnője, hogy most akkor együtt vagyunk-e, vagy mi van, erre rávágtuk, hogy persze. :D Na mindegy, a lényeg az, hogy alig aludtam az éjjel, folyamatosan rá gondolok, legszívesebben... Nem is tudom, felfalnám.. :DD Másra se tudok gondolni, csak rá... Ma hajnalban (1 óra fele) találkoztunk utoljára, nekem már most nagyon hiányzik. Ez normális? Vagy csak túltengenek a hormonok? :| 16/F, 15/L.

2015. szept. 19. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm.. hmm.. szép dolog a szerelem, nagyon szép..
2015. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Van ilyen, sokszor megesik, ha úgy igazán szerelmes az ember, úgyhogy persze, normális. Az én barátom is a kapcsolatunk elején még ilyen volt...


29/N

2015. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom folyamatosan zaklatni, se Facebook-on, se telefonon.. Az egész kapcsolatnak a lényege, hogy mindketten többször csalódtunk már az ellenkező nemben, és most pont megtaláltuk egymást... Hogy őszinte legyek, (lehet, hülyén hangzik) tényleg nem dugni akarok, egyszerűen csak vele lenni... Szar dolog ez a szerelem.. :D
2015. szept. 19. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális :) Sok boldogságot :)


18/f

2015. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. szept. 19. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Normális hát! :) Anno velem is ez volt ^^

Sokáig! :D

2015. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális...szép is a szerelem..sok boldogságot,sokáig ;)
2015. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez nagyon szép.
2015. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
16 és 15 évesen sokszor csalódtatok az ellenkező nemben? Wtf????
2015. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!