Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, most pedig rám sem néz. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapig jártunk, nagyon szeretett engem. Nyár elején szakítottam vele. Egész nyáron nem találkoztunk, most pedig szeptemberben a suli miatt mindig szembe jön (a sulink egymás mellett van, szóval sokszor egy busszal jövünk,meg a suli közelében összetalálkozunk ilyenek..) és amikor szembe jön akkor mindig elfordul. Szóval éppen, hogy már mellé érnék, olyan távolságba, hogy köszönhessünk egymásnak, abban a pillanatban a mellette lévő emberhez fordul és gyorsan mond neki valamit.

Pedig én olyan szívesen köszönnék neki, meg szívesen megkérdezném, hogy mi van vele, mert nem tudok róla semmit, pedig érdekel :( Amikor szakítottunk , még ő mondta, hogy szeretné ha jóban maradnánk és meg is öleltük egymást , szóval kedvesen váltunk el egymástól és ezért nem értem, hogy miért van ez..

A közeljövőben lesz egyébként a névnapja. Szerintetek írhatok neki annyit, hogy Boldog Névnapot, vagy inkább ne? Mert nyilván azért nem akar velem beszélni, mert szarul esik neki vagy én nem tudom.



2015. szept. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál vele, akkor nyilván neki fájt jobban... Az is lehet, hogy nem szeretne leégni, valami cikit mondani, vagy még mindig tetszel neki... Én nem ismerlek titeket, de a helyedben inkább hagynám őt békén.
2015. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszus te szakítottál vele. Mégis mit vársz? Velem is olyan volt az exem amikor szakítottunk hogy maradjunk barátok mert azt a 4 évet nem lehet elfelejteni. Először még néha beszéltünk most viszont már felém se néz. Ezt a barátkozós viszonyt nem lehet fent tartani egy exel, ráadásul senkinek sem jó. Fogadd el hogy ez van, ha meg ennyire érdekel hogy mi van vele miért szakítottál vele?
2015. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MERT SZAKÍTOTTÁL VELE??!

Nekem sem megy a kapcsolatok utáni "jóban levés" meg a jópofizás, mert semmi értelme.

2015. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kulombozo okok miatt szakitottunk , de nem erzek iranta mar semmit csupan kivancsi vagyok , hogy mi van vele.
2015. szept. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!