Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan és szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan és szerelmes vagyok. Mit tegyek? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Van egy csaj kb másfél hónapja ismerem. Egy hete összevesztem vele mert leszart teljesen. Amikor ez történt ő nagyon azt akarta hogy beszéljük meg. Mondta,hogy sírt mert félt hogy elveszít és hogy én vagyok az első fiú aki miatt sír. Írtam neki hogy vessünk véget a kapcsolatnak ő nagyon nem akart oknak azt adtam hogy az egyik fél egy kapcsolatban mindig többet fog érezni és tudjuk hogy melyik fél lesz az(magamra gondoltam) erre ő azt írta hogy tudja hogy többet fog érezni vagy már érez is végül megbeszéltük. Utána egy két nappal ő azt mondta hogy nem akar összejönni senkivel. Most ezt mire véljem? Szerintetek lehet jövője a kapcsolatnak vagy inkább hanyagoljam? Trollok kíméljenek! 17F

2015. szept. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░

░░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░

░░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█░░░

░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█░░

░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█░

█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒░█

█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█

░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█░

░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█░░

░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█░░░

░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████░█░░

░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█░░

░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░█░

░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░█░

░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█░░

2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló wtf?
2015. szept. 21. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
izé.. ez egy troll-face akart lenni, csk így adta be.. bocsibocsi :D
2015. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!