Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány de nem merem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de nem merem, nem tudom hogy szólítsam meg Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány nagyon tetszik és ma egymásra néztünk

és éreztem azt..de nem tudom hogyan szólítsam meg..

én vagyok az idősebb 1évvel és mégse merek odamenni hozzá beszélni vagy valami



2015. szept. 21. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Jozsi vagyok, nagyon szep vagy, nincs kedved meginni valamikor egy traubi szodat? Szivesen megismernelek.


Oszinteseg, egyszeruseg. Ha te is bejossz a csajnak akkor gyakorlatilag teljesen mindegy hogy mit mondasz, ha meg nem tetszel neki, akkor is.

2015. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nah akkor elárulom..megmerném én szólítani..csak hát az ismerősök barátok miatt nem merem...
2015. szept. 21. 20:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a teendő? Ha oda megyek hozzá akkor lássák igyis ugyis a barátok..és ki fikáznának.Facebookon nem nagyon szeretek ismerkedni mert nem tudom kifejezni magam
2015. szept. 21. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, latom hogy az irassal gondjaid vannak.


Szerintem engedd el hogy mit gondolnak a haverok, ha igent mond a lany akkor ugysem lesz min viccelodni, ha pedig kosarat kapsz akkor is tisztelni fognak azert, mert megporbaltad. Ne hagyd hogy a cikizes miatt elmenjen a kedved az ismerkedestol, a sajat nyomoruk/onbizalomhianyuk miatt cikiznek csak.

2015. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kitudja lehet ,hogy énis tetszem neki..De áhh, nem merem megszólítani most ,hogy belegondoltam
2015. szept. 21. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, elobb-utobb le kell vetkoznod ezt a fajta gatlast, jobb elobb, mint utobb:) A lanyok is csak emberek, ne ugy gondolj rajuk mint valami misztikus szornyekre a gorog mitologiabol, akik fiukat esznek. Ugyanugy szolitsd meg, mint ahogy egy fiut megszolitanal akinek tetszik a kabatja es meg akarod kerdezni tole hol vette. Ha passzoltok egymashoz akkor meg ugyis jon minden magatol. Ha meg kellemetlen, nem tudtok mirol beszelgetni, akkor be kell latni hogy ez nem sikerult es elengedni.
2015. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én még egy baráttal se tudok miről beszélgetni :/
2015. szept. 21. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Talan rossz emberekkel baratkozol:)
2015. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia x,y öhm szép vagy..nincs kedved beszélgetni?

Itt vagy "Bocs de nem" vagy "Tőllem.." vagy "De! persze"

Hogy telt a napod?

Itt biztos hogy ez fog jönni "jól neked?"

Nekem még nem annyira olyan minta a többi de amikor

meglátok egy lányt (ilyenkor ránézek) akkor sokkal jobb lesz

2015. szept. 21. 21:14
 10/10 A kérdező kommentje:
ez bejönne?
2015. szept. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!