Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viseljem el ezt a fajdalm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el ezt a fajdalmat? 3 ev utan szakitottunk, hogy tegyem turhetobbe?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok volt egy első nagy szerelmem,3 évig egyutt voltunk,mindent egyutt csinaltunk,o volt az elso akinek örömömet,bajomat elmondtam..nagyon jó volt a kapcsolatunk,egesz nyaron nem volt baj..a volt barátom az egyetem miatt elköltözött,igy csak hetvegen talalkoznank,azt gondoltuk menne is,de azóta minden nap a veszekedes volt,en is feltekeny voltam..es o sem volt oszinte..ezt megelégelte es szakitott velem..ugy valtunk el hogy azt mondta orokke szeretni fog..mindketten sirtunk..de azt mondta ez lesz a legjobb..azota nem tudok enni..remegek az idegtol..mindenrol o jut eszembe..sose szedtem nyugtatot,de azota csak azzal tudok aludni..rettenetes ez az érzés..en szeretnék kibekulni vele,de tudom hogy most komolyan gondolta..nem tudok emberek kozott lenni..teljesen magamba fordultam.Tehetetlen vagyok..ő volt az életem..es tudom hogy szeret de el kellett h engedjuk egymast..hogyan viseljem el ezt az elviselhetetlen fajdalmat ??

2015. szept. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
majd elmulik.
2015. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipő. Ha együtt kell lennetek együtt is lesztek később. :)
2015. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet akarja elni a sajat eletet..es majd idovel megnyugszik
2015. szept. 22. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:

hany ilyen kerdes volt mar, amikor a hozzad hasonlo cipoben jarok remenykedve kerdeztek hogy ugye mukodhet egy tavkapcsolat, ugye egyutt maradunk akkor is ha a baratom/baratnom elmegy egyetemre, en meg otthon maradok.


Mindig jonnek a biztato valaszok, azokat meg lepontozzak akik meg merik irni a rideg valosagot: az ilyen kapcsolatoknak az esetek 99%aban szakitas a vege. A dolog termeszetebol ez adodik: a baratod bekerult egy teljesen uj, izgalmas kozegbe, rengeteg csaj veszi korbe akik adott esetben okosabbak, szebbek mint te, rajott hogy a vilag bazi nagy es pont most van az ideje hogy eljen.


Jobb neki is igy es neked is. Ismerkedj, probalkozz, kiserletezz te is.

2015. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En is valami hasonlóra gondoltam..biztos akar elni amig lehet .
2015. szept. 22. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:

es nem is lehet ezert hibaztatni.


Ebbol nyilvan az is kovetkezik, hogy nalad is itt az ideje hogy elj egy kicsit :)


Ne felejtsd: soha nem tudhatod hogy mit tartogat a jovo.

2015. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gy.dav. válasza:
Egy valamit ne csinálj...ne nézd a közös képeket...ha végleg elhatároztátok inkább ne is beszéljetek. Ha te még szereted és ő is téged akkor használjátok ki a hétvégi napokat vagy ha nem megy tényleg lépjetek tovább.
2015. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És még vmit ne csinálj: ne nézegetsd h mik volt utoljára elérhető fb-n
2015. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ISTENEM mintha csak magamat hallottam volna..
2015. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!