Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy lányt, és nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lányt, és nemtudom hogyan érzékeltessem vele hogy tetszik. Ötletek? 15/f

Figyelt kérdés
Légyszíves komolyan. Nekem még nem volt barátnőm, úgyhogy nem tudom mit csináljak! Szerintem én is egy kicsit bejövök neki, mert órákon sokat nézünk egymásra. Néha úgy érzem trükközni próbál, mert kérdezi ki jönne le vele a büfébe, és rám néz.Megkérdete tőlem, hogy bejárós vagyoke-e. Mondtam:igen, erre ő megkért,hogy kísérjem le buszmegállóba .Már egy hete kísérem, és jókat beszélgetünk az út közben.Szerintem már tudja hol van a buszmegálló de mindíg megvár, hogy együtt menjünk.De nem érzem azt, hogy úgy tetszem neki. Sok mindenre megkér, remélem azért mert hiszi hogy számíthat rám. És nem azért, hogy kihasználjon. Sokat beszél az exéről, hogy kár hogy szakítottak, ezell féltékennyé akar tenni? Sokat beszélgetünk Facebook-on is. Pls help me!

2015. szept. 23. 21:49
 1/1 anonim válasza:

Írj rá facebookon Jónás Rómeóra, neki rengeteg nője volt már és tud segíteni.



Csak vicceltem :)

Komolyra fordítva: menjetek el valahova ketten, ne csak a buszmegállóba. Mondd meg neki h szarja le az exét, mert nem érdemes rágódni rajta, nem érdemelte meg a srác, ennek így kellett történnie, a Sors akarta így stb. De az a lényeg, hogy járkáljatok ki kettesbe, és ne hagyd hogy az exéről beszéljen, mert ha jó hallgatóság leszel ebben a témában, akkor melegbarátként fog elkönyvelni. És ha akad egy szép pillanat, amikor nagyon közel vagytok egymáshoz mind fizikailag, mind érzelmileg, akkor vegyél egy szép nagy levegőt és csókold meg...ne szarozz.

2015. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!