Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha az elején egy fiú és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elején egy fiú és egy lány között nincs meg a szikra, később lehet, hogy meglesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy kb. egy éve ismerkedtek meg, és egyiküknél sincs meg a szikra, de a későbbiekben ( jelen esetben a fiúban) égni kezd belül valami, hogy ő többet szeretne a lánytól. Lehetséges,hogy nála is meglesz a "szikra"?
2015. szept. 26. 19:43
 1/2 Adelll ***** válasza:
Saját tapasztalatból azt mondanám hogy nem. En tobb fiúnál is próbálkoztam úgy hogy nagyon jóba voltunk ugy h ismertuk egymást pár éve vagy régebben de egyikkel sem jott ossze. Pedig mindegyikukkel birtuk egymast. Viszont volt egy fiu akivel megismerkedtem és már egy héttel később osszejöttünk. Valahogy mindketten éreztük. Szerintem csak akkor lehet meg a szikra ha valami megváltozik. Tehát kell valami hogy másképp nézzen rád. (bocs kicsit osszevissza irtam de probaltam segiteni :D)
2015. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem vegyesek a tapasztalataim, mert gimiben egy osztálytársam egyszer csak kezdett el megbetszeni, tehát már ismertem, és ő is belém szeretett, mert egyre többet beszélgettünk, és mindkettőnkben kialakult. Aztán volt olyan, akit meg írtóra szeretek mint embert, mindenkinél kedvesebb, stb. nem is csúnya, tehát nem attól függ, mégis, - bár összejöttem vele- de soha nem lett szikra, úgy, olyan módon soha nem tudtam beleszeretni.

akit meg újonnan ismertem meg, mikor néhány rövid csoportos találkozón vettünk részt,semmi, de egyszer leültünk egymással szemben, beszélgettünk, többet néztünk egymás szemébe, és nagyon egy hullámhosszra kerültünk a beszélgetés alatt, és akkor éreztem a szikrát, és ő is. És ebből szerelem lett aztán, már a következő találkozáson mind a ketten szerelmesek voltunk egymásba. Pedig sajnos ez veszett fejsze nyele, ezt előbb kellett volna, de ez nem ide tartozik.

2015. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!