Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Nektek számít, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek számít, ha egy fiúnak vannak komoly életcéljai?

Figyelt kérdés

Gondoltok erre, mikor összejöttök valakivel? Mármint figyelembe veszitek ezeket?

Például az, hogy grafikus designer szeretnék lenni, vagy az, hogy mérnöki iskolába szeretnék tovább tanulni.


16 éves fiú vagyok.



2015. szept. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz , de nem biztos , a grafikus designerek meg mehetnek a mekibe burgonyát sütni
2015. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rossz meglátásod van.
2015. szept. 26. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly életcél 😂😂😂 csak grafikus suliba vettek fel , ja és ha nem vagy 4-5-ös matekból , elfelejtheted a mérnöki sulit , max formatervező
2015. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én értékelem, szerintem ez egy pozitív dolog.
2015. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is!

Nekem is vannak céljaim, és elég kevés olyan fiút lehet látni, aki akar valamit, és ezt már tervezi is.

2015. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek írogatnak ide, de egy grafikus degisger-nek ugyan annyi esélye van a munkára mint egy közgazdásznak vagy egy villamosmérnöknek

minden munkára van kereslet

2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly életcél +1
2015. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 1. Válaszoló... Nem kéne leköpni a művészi ágazatokat, mert a művészlelkek érzékenyek, meg azért sem, mert gondolj bele, ha az ókorban nem voltak művészek. Lehet, hogy most nem lenne rajzfilm, nem lenne semmi, amihez rajzolni kell, maximum a tervrajz, de a tervrajzal sincs baj.
2017. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!