Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? O. o Bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? O. o Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval a nagy helyzet az, hogy 3 hét múlva leszek 14. (Wow.. és ez kit érdekel?) Lényeg a lényeg. Én vagyok akkora "mázlista", hogy 10 évesen beleszerettem a tanáromba. Igen, 10 évesen. És igen bárki bármit mond teljesen lehetséges. Így lassan 4 éve vagyok hátérbe vonulva belezúgva. De ez csak egy mellékszál. Az egész lényege az, hogy én ez alatt a 4 év alatt egyszer sem jártam fiúkkal és nem is próbálkoztam náluk, mert hát ugye szerelmes vagyok. Most itt a 8. hamarosan elballagok a tanár úrral úgy se lesz semmi, hiszen nem is akarok semmit, mert ez csak az én hülyeségem. És hát családos ember ezért szavam nem lehet. Persze én ezt már letisztáztam magamban és ennyiben hagytam. De most ugye bejött a helyzet, hogy azért előbb-utóbb mégis csak lesz valakim, vagyis hát mondhatni kell valaki, mert ugye egész család "zaklat" a ,, ki tetszik neked? És a fiúk?" című mondatokkal. Mint ahogy ez egy normális családban lenni szokott. Most van nekem egy "kiszemeltem" egy hozzám hasonló fiú már éretségileg és szerencsémre az osztályba jár. Ami még szintén hozzá jön, hogy tudom (mert látszik rajta), hogy nem vagyok közömbös számára. És most ő is látja rajtam, hogy benne lennék csak mivelt tudatában van a tanár úr iránti érzéseimmel fél felém közeledni. Én meg csajból vagyok és tartom magam a mondáshoz nem a lánynak kell kezdeményeznie. És ugye felmerül a kérdés : Mit csináljak? Meg mondjam neki, hogy készen állok egy kapcsolatra? Vagy hogyan közöljem vele, hogy már "nagyjából" túl vagyok a tanár úron? Please.. értelmes megértő normális válaszokat szeretnék :3


Ui.: Bocsánat, ha bunkón vagy beképzelten vagy flegmán szólt nem akartam csak kicsit ideges vagyok :D



2015. szept. 27. 20:02
 1/6 Adelll ***** válasza:
Szerintem iyen esetben nekekell kezdeményezned. Szerintem mivel az a srác legnagyobb baja hogy bejön neked a tanár így az lenne alegjobb ha előbb tisztáznád a fiúval. (bocsi de ez olyan fura. Hany eves kb? Vagy hogy alakult hogbeleszerettél a tanárodba?bocsi de ez olyan fura) 15/l
2015. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Köszönöm a válaszod. A tanár úr eléggé idős hozzám képest (Számon nevezve 44). Nem a külseje miatt szerettem bele ezt azért tudni kell :) Egyébként tesi tanár szóval nem nézz ki rosszul, na de mellékszál. 10 évesen szerettem bele. Ez az egész folyamat hónapokig tartott mire én rájöttem, hogy tényleg szerettem. Mivelt én 10 éves koromban is serdültem így én arra fogom, hogy amiatt szerettem bele, mert akkor ő értett meg engem a legjobban, ő bízott bennem, ő volt velem "fiúk" közül egyedül kedves. Ha van kedved privátba szívesen leírom, ha kíváncsi vagy másra is :)

2015. szept. 27. 20:14
 3/6 anonim válasza:
Szia :) Szerintem csak utalj ra kicsit. Hivd le ot varosba vagy dumalj vele szunetekbe és csak tegyel kis dolgokat amitol rajon mondjuk simogasd meg kezet vagy ulj minel kozelebb hozza...ennyi az egesz
2015. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Keves 2-es!

Köszönöm a választ. Én is arra gondoltam, hogy utalásokat tennék neki :)

2015. szept. 27. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ugye tudod hogy kicsaphatják a munkahelyéről (mint ahogy te is kicsapnád neki lel) ha diákokkal kezdeményez viszonyt? és gondolom akadnak az osztályodban olyan "jófej" személyek akik egyböl köpnék az egészet. szóóóval csak ovatosan:D
2015. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!


Ugye tudod, hogy éppen azt fogalmaztam meg a szövegben, hogy én ezzel a dolgokkal tisztában vagyok. És ugye tudod, hogy a válaszod elég bunkó volt :) Köszöntem :)

2015. szept. 29. 06:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!