Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Napok óta csak rá gondolok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta csak rá gondolok, és így elvonja mindenről a figyelmem, lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Most például tanulnom kéne elég sokat, de csak ő jár a fejembe, és akárhogy próbálok koncentrálni nem tudom kiverni őt.. Mit tudnék csinálni, hogy csak egy pár órácskára ne rá gondoljak?


18/F



2015. szept. 29. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt akarni kell. Én is nagyon szeretek egy férfit, de akarattal kibírom hogy a tanárra/tanulásra koncentráljak (habár néha nem jön be és egy két percig rá gondolok).
2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh nekem így szimplán nem megy, amikor mással beszélgetek akkor nem gondolok csak rá, de úgy meg nemigen lehet tanulni hogy mással beszélgetek:D
2015. szept. 29. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarnàl tanulni tanulnàl.😊 vedd el a figyelmed,olvass vagy menj fuss kint stb.
2015. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
futok, edzek, bicózok, és olvasok is, de a tanulás az így nem megy..
2015. szept. 29. 18:54
 5/8 A kérdező kommentje:
tény nem érdekel az annyira amit tanulni kéne, és nem azért tanulok mert akarom, hanem mert muszáj:D És így meg főleg nehéz
2015. szept. 29. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy -sajnos- ilyenre nincs gyógyír.

Illetve van, de az föntebb általam említett volt.

2015. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam semmit se tanulni, sajna holnapi dolgozat nem lesz túlzottan sikeres így:/ pedig próbálkoztam
2015. szept. 29. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben együtt érzek veled. Ha nagyon szeretsz valakit szinte lehetetlen, hogy ne rá gondolj. Ismerős helyzet...
2015. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!