Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek nem számít a külsű? Vagy lehetséges, hogy a külsőm miatt soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Sajnos mostanában azt veszem észre, hogy akinek van valamilyen szépséghibája például.. (eláll a füle vagy nagy az orra) a lányok folyamatosan elutasítsák a külső adottsága miatt, de jobbik esetben barátként elkönyvelik.. Rengeteg társkereső oldalon fent vagyok, de a lányok többsége vissza sem ír, akik vissza írtak eddig sem akartam tőlem semmit csak barátságot.. De volt, akik átvertek.. Tegnap is megismerkedtem egy lánnyal, aki magától írt rám, hogy tetszem neki stb.. Ma meg azt vettem észre, hogy letiltott, pedig semmi rosszat nem írtam neki.. Úgy volt, hogy pénteken találkozunk, de ebből sem lesz most már semmi. A külsőmön változtattam amennyire csak lehetett, de nem értem el vele semmit. Egyszerűen minden lány elutasít. Ennyire ronda lennék?.. Sokan írták már itt, hogy rendben vagyok külsőleg meg minden, de ezzel csak az a baj, hogy az itteni lányok sem szerettem volna megismerni, pedig állításuk szerint nekik nem számít a külső... Sokan hangoztatják itt, de gondolom, hogy csak unalomból írják... A valóság az teljesen más.. Még életemben nem láttam olyan kinézetű srácot barátnővel, mint amilyen én vagyok. Minimum átlagos srácokat csak..

(Még soha nem volt barátnőm) De, gondolom nem is lesz. 19/F



2015. okt. 5. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek számít valamennyire a külső,aki nem ezt mondja az hazudik,de azért az elég kiábrándító,ha valaki direkt csak ilyen 10/10-es srácokat akar...Szerintem a belső értékek sokkal fontosabbak,hiszen ha valaki egy beképzelt bunkó,bármennyire is helyes nem jönnék össze vele.15/L
2015. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ajj...A külsőségek számítanak, jobb ha hozzászoksz, erre épül a többi dolog, DE önmagában hiába szép vagy ronda valaki, hogyha belülről egy csődtömeg, akkor nem lesz párja, viszont ha nem az, akkor már nagyobbak az esélyei.Ma ebben a társadalomban annyi férfiatlan "férfi" van, hogy mellettük nem lehet olyan nagy kihívás érvényesülni.Persze nem neten kéne próbálkozni, hanem összeszedni a bátorságot és személyesen ismerkedni.Hidd el, sokkal többre mennél, hogyha lenne egy fix, viszonylag tág baráti köröd, akikkel el tudnál menni ide-oda, ők betudnának mutatni ismerősöknek vagy csak szimplán könnyebben vennél bátorságot haverok előtt és tudnál odamenni kezdeményezni másokhoz és máris nagyobb sikered lenne.
2015. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
69%
szia :) én azt mondom hogy személytől függ például én soha nem a külsőt néztem mindig arra mentem hogy lehet jól néz ki de beül semmi :o és igyekeztem így válogatni:) lehet meked is is sikerül egyszer,talán pont mikor nem számítasz rá.És ja igenis vannak olyan lányok:) én is komárom-esztergom megyei vagyok
2015. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha lenne arra lehetőségem, hogy élőben ismerkedjek, már rég megtettem volna, de nincsenek nagyon barátaim.. Csak 1-2 van, de ők nem a környéken laknak....
2015. okt. 5. 19:42
 5/29 A kérdező kommentje:
Értem.. Szócal esélytelen vagyok.. "önmagában hiába szép vagy ronda valaki, hogyha belülről egy csődtömeg, akkor nem lesz párja" Ez mind és szép jó, de a különbség az, hogy a belsőn lehet változtatni.. Külsőn már nem.. Elálló fülön nem fogok tudni sehogy sem változtatni.. Ahhoz pénz kell.. Nem olcsó a műtét.
2015. okt. 5. 19:46
 6/29 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért és a rossz fogalmazásért.. Nincs túlságosan jó kedvem..
2015. okt. 5. 19:52
 7/29 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek olyan lapát fülei vannak, hogy olyat ember még nem látott, mégis van egy szép barátnője.Bár tény, hogy ez az egy igazán szembetűnő hibája van csak.
2015. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem miért nem jön össze akkor semmi sem?... Nem értem.. Pedig sok lány szerint kedves vagyok és cuki, de járni egy sem szeretne velem......
2015. okt. 5. 21:49
 9/29 Zsófika010203 válasza:
89%

Nézd, kedvesem, ha így állsz hozzá, akkor ne is nagyon számíts semmire. Én rendszeresen megkapom, hogy szar az ízlésem, mert nem olyan fiúk jönnek be, akiket manapság "ideálnak" nevez a korosztályom. De ezekben a fiúkban mindig volt valami, ami Számomra vonzó volt, a haja, a szája, a hangja, de leginkább a kisugárzása.

Csórikám, ha süt belőled a keserűség és reményvesztettség, akkor vár a szerzetesi hívatás.

2015. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját, valakinek az jó, ahogy te nézel ki.
2015. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!