Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megengednétek ezt a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek ezt a fiú barátotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megengednétek egy fiú barátotoknak (elvileg csak barátok vagyunk), hogy a hasatokra, köldökötökre rakja a kezét?

2015. okt. 6. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben semmi nincsen... Akkor a fiú ne engedje meg,a barátnőjének (nem párkapcsolati) hogy az ölébe üljön? De lehet, hogy csak én látom így, mondjuk én a barátnőimnek is simán végig simítom a derekát, hasát :)
2015. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha én lennék az a srác, még a lány seggére is rátenném a kezem, már csak azért is, mert nem hiszek fiú-lány barátságban.
2015. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagyunk jóban. Van olyan barátom, aki néha megpuszil (arc, fej) vagy megölel, van, amelyik meg a vállamat sem fogja meg.
2015. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Mifelénk ez teljesen közömbös dolog, hogy átkaroljuk a lánybarát derekát.

Fura helyen élek, mi? :D

2015. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!