Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valami? Ő mit gondolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami? Ő mit gondolt rólam szerintetek?

Figyelt kérdés

Ötödikes voltam amikor jött az évfolyam egy új srác akin mindig zöld gatya volt.Utáltam az olyan fiúkat (ezért őt is)akit minden lány körül vesz ha megy valahová nyolc lány követi vihogva.

Jo oké elismerem elég jol nézett ki és vibráloan gyönyörű kék szeme volt.Persze volt egy stilusa is ami a lányok hülyiteseröl es piszkálásáról szólt de nem csinálta ezt minden lánnyal csak párral.Például velem.Hat sajnos én is többi lány lettem beleestem.Szörnyű!Aztán késobb múlt az ido es csaja lett.Akkor aztan kesz robbant minden de én nem voltam szomoru.Mert velem tovabbra is elvolt es hat...Hozzátennem a kapcsolata nem sikeredett tul komolyra de mar csak engem piszkalt na meg rajtam kivul voltak a "barátnoi" .Nagyon sokat rohogtunk imadtam es felneztem ra.Sokan mondtak hogy osszeillunk.Aztan egy suliba felveteliztunk neki sikerult(okos is)nekem nem.Iden abba a suliba akarok menni ahova o jar,de nem miatta.Jo persze az is benne van de elsosorban nem erte.Azota hogy elment nem beszeltunk de en nagyon sokat hallottam rola.Es ezek altalaban rossz dolgok voltak de en persze nem tudtam elfelejteni.Lehet ahogy leirtam nem tul jó benyomás igy elsöre ugyjogy leirom a tulajdonsagait:

Barna hajú,kék szemű,iszonyu jo stilusa van kicsit szeplos.Belső:Olyan bunko kicsit de szerethetoen szoval ez jo,okos,tisztelettudo,figyelmes es szepen mosolyog:)

Ti mit gondoltok ha sikerul bejutnom a suliba vagy egyebkent is ebbol meg valamikor lehet valami?Szerintetek o mit gondolt rólam?



2015. okt. 7. 16:34
 1/2 anonim válasza:
azt nem tudom hogy mit gondol rólad de ha beleszeretsz egy olyan fiúba aki nagyon magasan horgya oz orrát a lányoknál, és beleszeretsz ,akkor negy a valószínusége annak ,hogy ha megun keres egy másik lányt.De ne érts férre NEM NINDEN FIU!
2015. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem van esélyed összejönni veled, bár nem gondolom, h ő hosszabb kapcsolatokat tervez meg nem hiszem, h egy életre szóló kapcsolat lehet majd vele

Én helyedbe továbblépnék, nem érdemes olyan csávóra várni vagy éppen együtt lenni olyannal, aki körül sürögnek forognak a lányok

15/L

2015. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!