Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az olyan lányok akik olyan soványak, hogy a lábuk között át lehet látni, olyan vékony a combjuk és nincs se melle és feneke?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Sokan néztek már hülyének emiatt de nekem pont az ilyenek az eseteim :D

19/F

2015. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Undorító.Ha ilyet akarok,akkor bemegyek Samuhoz a biosz-szertárba.
2015. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem se az eseteim. A másodiknak meg igaza van!:)
2015. okt. 9. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek. Tán ismersz ilyen lányt? (üzibe írj,ha lehet)
2015. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik Barátomnak az ilyenek tetszenek, én is hasonló vagyok, mivel balerina vagyok és alapból ilyen az alkatom, nekem tetszik
2015. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem az eseteim, de a baratnom pont ilyen..:)

Ami igazolja hogy a kulost elnyomhatja a belso!

2015. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseknél szerintem egyiknél sem az a lényeg, hogy milyen a belső, ugyanis nem ismerjük és lényegtelen. Kimondottan a külsőre megyünk rá. Illetve, ha meglátok valakit az utcán, akkor sem vagyok gondolatolvasó...


Nekem igen, nagyon bejönnek (19f) Egyébként thigh gap a neve

Lefordítva: combrés ; combok közötti rés, de szerintem fölösleges lefordítani

De, ha itt tartunk a bikini bridge-vel sincs problémám :)

Lehet tényleg kissé fura, de nagyon bejön

2015. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

ILYEN NINCS B@ZĐGEG LE LETTEM PONTOZVA HÁT NEM IGAZ HOGY MEGVAN TILTVA HOGY NEKEM ŐK TETSZENEK BOCS MÁN HOGY VOLTAM AKKORA F@$ZK@L@P HOGY ŐSZINTÉN VÁLASZOLTAM ERRE A RETKES KÉRDÉSRE NEM TUDTAM HOGY TÖRVÉNYBE VAN FOGLALVA HOGY UNDORODNI KELL TŐLÜK B@ZĐMEG

JÉZUSOM MENNYI RETARDÁLT ÉRTELMI FOGYATÉKOS VAN EZEN AZ OLDALON... 1# Amúgy nem a kérdezőt vádolom valószínűleg nem ő volt az a gyökér aki lepontozott.

2015. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Basszus. Le lettél pontozva. Ilyet... Komolyan, ilyet? Szerintem mihamarabb fordulj szakemberhez...
2015. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!