Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lehet nem ebbe a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni2012 kérdése:

Mit tegyek? Lehet nem ebbe a kategóriába kellene ezt írnom, de nem igazán tudom hova besorolni. Van egy fiúbarátom, aki eléggé úgy viselkedik, mintha meleg lenne:nem érdeklődik a lányok iránt, csak lány barátai vannak. A pasimnak pedig ez nem tetszik

Figyelt kérdés

Annyira elfajult ez a dolog,hogy nem engedi,hogy a fiúbarátom hozzámérjen,alig beszélhetek vele,nem tehetek fel vele képet sehova.Nem tudom,hogy most ez a bizalom hiánya vagy micsoda,de nem bírja elfogadni,hogy jóba vagyok egy másik fiúval is aki igazából meleg.

Nem tudom,hogy mit tegyek,kibékíthetetlen ellenséget lettek.



2015. okt. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha semmi oka nincs a fèltèkenykedèsre akkor èn a helyedben otthagynám a pasimat. Mit kèpzel? Adtál te valaha okot a bizalmatlanságra?

Szerintem a barátok tobbet èrnek, mint egy pasi! A barátokra mindig számíthatsz. Persze èn nem tudom hogy milyen a kapcsolatod a paliddal de elèg szemètnek tűnik. Gondold vègig. A haverodat választod vagy a pasidat aki a választásra kènyszerit?

2015. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Fordított esetben te mit szólnál?Ha lenne a fiúdnak egy lány "bizalmasa",akitől persze nem szeretne semmit,csak mint "barátot" kezelné? Gondold ezt végig!
2015. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a pasid szánalmasabb e, amiért el akar tiltani a haverjaidtól, vagy te vagy szánalmasabb, amiért bármiféle konkrét infó nélkül melegnek hívod az állítólagos barátodat, ráadásul ki is pletykálod mindenkinek, és csak emiatt barátkozol vele. Talán azért vannak lány barátai, és azért nem nyomul rá mindenkire, mert kivételesen normális, és nem az a szórakozás neki, ha minden csajt megk*rhat a környéken.

Ha fontos neked ez a barátod (amit kétlek), akkor először is ülj le vele beszélni, és ne terjessz róla ilyen pletykákat. A pasidnak meg mondd meg, hogy olyan képet teszel ki, amilyen akarsz, és azzal vagy jóban, akivel akarsz, akár heteró az illető, akár bármi más. Ne hagyd már, hogy egy hülyegyerek szabja meg, hogy mit csinálhatsz és mit nem. Ennyit nem ér.

2015. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Nem akartam és nem is akarom kipletykálni a barátom,de gondoltam ezt megosztom veletek,hogy ez is szóba jöhet,hogy ő talán meleg.Nekem tényleg nincs vele bajom,még ha az lenne sem,csak tényleg úgy viselkedik.
2015. okt. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!